Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows telepített frissítések...

Windows telepített frissítéseket lehet e törölni, ha igen melyiket?

Figyelt kérdés

Kérdésem a következő:

Sziasztok! Windows 7 Professional 32bytes op rendszerem van. A 'C' meghajtón van, ami 49.9 GB nagyságú. És kezd zavarni hogy mindig kevesebb a hely rajta a Windows frissítések miatt.

Látom a telepített frissítéseknél van az opció hogy törlés.De nem tudom melyik frissítéseket lehet törölni.Tudom,hülyén hangzik,először azt gondoltam hogy fogom és a legrégebbi tízet törlöm.De aztán gondoltam,inkább utána érdeklődöm.Remélem kapok konkrét válaszokat,amiket előre is nagyon szépen köszönök.

Lényeg hogy a meghajtón szeretném megnövelni a szabad helyet,és ezt csak úgy tudnám elérni ha a régi frissítéseket törlöm.Szóval ha lehetne a válaszban úgy megadni hogy például: 'KB976902' frissítés törölhető.

Még egyszer köszönöm ha megpróbálnak segíteni azok,akik értenek ehhez....



2017. okt. 30. 07:50
 1/6 anonim ***** válasza:
ha kette cab oaztva a vinyod tehat van c es pl d meghajtod ea ez egy adott vinyon van aklpt lehet kotetet zsugoritani az az egyik particiotol elvonod es a masilhoz adod vavy ujra rakod az oprendszert
2017. okt. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Robivosi ***** válasza:
Utólag törölgetni már nem igazi megoldás. Ha ketté van osztva a vinyó, akkor Easeus, vagy Aomei particionáló progival, adat veszteség nélkül tudod a C meghajtó területét növelni. Ha csak ekkora tárhelyed van, telepítsd újra a rendszert. A frissítést mindenképp állítsd be! Vezérlőpult->Windows Update->Beállítások módosítása. Ott állítsd be, hogy frissítések keresése, de Te döntöd el, hogy letöltöd. Amikor a remdszer felajánlja, hogy van frissítés, ott látni fogod, hogy mi a fontos. Alatta az ajánlott frissítések opcióból vedd ki a pipát.
2017. okt. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Dongaben ***** válasza:
A Windows először letölti a frissítéseket a "WinSxS " mappába. Telepítés után ezek törölhetőek.
2017. okt. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 AntZ ***** válasza:

Minden windows - a hetestől felfelé - ide tölti le a frissítéseket:

C:\Windows\SoftwareDistribution\Download

Természetesen - ha már frissítette magát a windows - ezek megmaradnak. Tehát, nyugodtan törölheted ennek a mappának a tartalmát.

Vagy futtasd ezt a parancsot rendszergazdai parancssorból:

dism /online /Cleanup-Image /StartComponentCleanup /ResetBase

2017. okt. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.Megpróbáltam mindkét opciót.Mondhatom,hogy részben sikerült,mivel törlés után ismét elkezdődött a frissitések telepítése.Szóval füstbe ment terv.Egyedül most megnöveltem a partició méretét,ami nem 49,9 Gbyte,hanem 85Gbyte.Elfelejtettem mondani,hogy a harddiscem mérete 250 Gbyte az egyik a másik meg 125.Szóval,a C -nek ahol a windows maga meglapul a többi dologgal,kapot majd mégegyszer annyi helyet mint amennyije volt.Igaz,kcsit eltoltam,mert amelyik "helyi lemez"t megrövöditettem,onnet elveszett minden....De valami szinten megoldódott a probléma,egyenlőre,aztán meg majd meglátjuk...

Köszönöm a gyors reagálást,és a tanácsokat mindenkinek! :)

2017. okt. 30. 23:14
 6/6 Dongaben ***** válasza:
Igen. Azt mondjuk írhattuk volna, hogy állítsd kézibe a letöltést, és frissítést.:) Akkor nem tölti le újra ezeket.
2017. okt. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!