Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik-e olyan ingyenes...

Létezik-e olyan ingyenes videóvágó program, amiben lehet CGI-t készíteni?

Figyelt kérdés

Mint pl.: A Jurassic World-ben a dinoszauruszok, vagy egyéb filmekben a 3D-s tárgyak.

A HitFilm Express-el próbálkoztam, de abban pont hogy az a funkció nincs benne.

Blender is egy lehetőség, csak szeretném tudni, hogy van-e valami más.

(Windows 10-em van)



2017. okt. 30. 17:30
 1/4 tabaki ***** válasza:
100%
A Natron vagy a Vax képes a 3d-objektumok bizonyos mértékű használatára, de ez -- amennyire meg tudom ítélni -- messze nem mérhető a Blender lehetőségeihez. Ingyenes megoldásként szerintem a Blender nem „egy”, hanem „a” lehetőség.
2017. okt. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 nulla1 ***** válasza:

Csak egyetérteni tudok a Blender használatával.

Rengeteg oktatóanyag érhető el, többek között youtubeon: https://www.youtube.com/results?search_query=cgi+vfx+blender..

2017. okt. 31. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Abszolút ajánlom a Blendert. Bár nem tudom pontosan mit szeretnél csinálni, mivel szinte minden megvan benne nagyon nem lőhetünk félre. Biztosan van hasonló ingyenes program, de minek választanánk azokat, ha ott van a Blender, amihez rengeteg segítséget találsz online, éppezért nem is olyan nehéz megtanulni, mint gondolnád.
2017. okt. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Paint 3d
2019. febr. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!