Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Anon Cloud XBOX 360 emulátor?

Anon Cloud XBOX 360 emulátor?

Figyelt kérdés
Nem tudom ki ismeri de SOS Ben lenne pár kérdésem.
2017. okt. 31. 16:01
 1/4 A kérdező kommentje:
No matter már megoldottam
2017. okt. 31. 21:46
 2/4 anonim ***** válasza:
Nehogy leírd, még a végén segítenél valakinek, akinek szintén ez a problémája...
2017. nov. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De leírom ha érdekel. Csak annyi volt a problémám hogy játszottam egy játékkal ami egy idő után kihajintott de rájöttem hogy miért mert csak egy demó volt. És coin ért kell megvenni. És nehezen lehet coint szerezni és erre kellett volna vmi trükk. De ha ez a gondod kérdezd meg tőlem vagy írd ki kérdésben ne ilyen bunkó paraszt módjára nyilvánulj meg kisgyerek.
2017. nov. 1. 16:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg apád lehetnék, ugyanis felnőtt férfiak nem nevezik egymást kisgyereknek. Mindenesetre te is félreérted ennek az oldalnak a funkcióját. Ez nem egy chatprogram, nem egy üzenőfal, nem privát üzenetek váltására szolgál. Itt azért tesznek fel kérdéseket, mert máshol nem találják a választ. Remélhetőleg a válaszolók tudnak segíteni, és ha a jövőben valaki más ugyanazzal a problémával szembesül, itt megoldást találhat.
2017. nov. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!