Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet ezt az idegesito,...

Hogy lehet ezt az idegesito, haszontalan es ertelmetlen windows 10 updatet letiltani?

Figyelt kérdés
Mindig egy napig hasznalhatatlanna teszi a gepemet, hisz ket ora egy szaros update, aztan meg egesz nap tragya teljesitmenyu a gepem, mert visszaallit olyan eszbonto szolgaltatasokat mint a superfetch, amit elozoleg mar letiltottam es annyira lassuva teszi a gepemet hogy meg meg sem tudom nyitni a beallitasokat hogy ujra letilthassam ezt az ertelmetlen szart. Bocsassatok meg hogy felhuztam magam.
2017. nov. 4. 15:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem az update-től trágya teljesítményű a géped, hanem a rengeteg vírusodtól és az őskövület hardvertől, megfejelve a hozzá nem értő usererrorral. Én például semmilyen szolgáltatást nem tiltottam le, bekapcs gomb megnyomásától számított három! másodpercen belül be vagyok lépve és használhatom a gépem. Update pedig öt perc alatt megvan.
2017. nov. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kérsz apucitól nekem is pénzt, hogy meg tudjam venni leghiperszüprebb atomerőművet amit tegnap adtak ki? Előre is köszi
2017. nov. 4. 16:23
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos apuci nem tudja megoldani az usererrort... :D
2017. nov. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem, de apuci lekenhet neked egy bszott nagy maflást, hogy mit kúrod el a géped, aztán meg sírsz, hogy szar.
2017. nov. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ki beszélt itt elkúrásról te észkombájn? Simán és érthetően leírtam, hogy mi a f..asz van nem érted? Leírtam, hogy a szájba Ba..ott update ami a probléma. Érted már?
2017. nov. 4. 16:57
 6/10 A kérdező kommentje:
Illetve, hogy a fa...omba lehet letiltani a kicse...ett updated? Senki nem tudja az országban? Mindenki csak kibas...ootttulll veregeti a mellét, hogy apuci milyen jó gépet vett neki? Piccs...baa bele
2017. nov. 4. 17:01
 7/10 anonim ***** válasza:

A win10 hátránya hogy a nagyobb (évi 1-2) frissítésnél minden letiltott szarságot visszarak.

1. a w10 jobban érezné magát egy SSD-n.

2. le lehet tiltani az update-t ->google

2017. nov. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Elolvastam. Megbocsajtok a viselkedesedert. Apja tudja, kerdezd meg. 2 magos procira felejtos a winfos 10. Ha nincs ssd-t az meg jobb ;). Nem lehet letiltani a frissiteseket nem tudom melyik okos irta. De taps neki. A winfos 8.1-alatt ki lehet kapcsolni hasznald azt Peti ;)
2017. nov. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2017. nov. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Nem lehet letiltani a frissiteseket nem tudom melyik okos irta. De taps neki."


Én voltam, és le lehet!

Group Policy-ben [gpedit], ez viszont a Home verzióból nem elérhető, tehát csak attól felfele lehet.


Másik ha ennyire lusta vagy, hogy kikeresd a google-n akkor vess magadra.

Az SSD nem feltétel de ha van, szárnyra kel minden rendszer, nem csak a W10.

2017. nov. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!