Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan ingyenes videó...

Van olyan ingyenes videó szerkesztő, hogy videóba videót lehet tenni, úgy hogy a hang is benne legyen? Olyan mint a GIF videóba rakása, de mégse erre gondolok.

Figyelt kérdés

2017. nov. 6. 21:01
 1/5 tabaki ***** válasza:

A GIFes magyarázatodat egyáltalán nem értem, de ha valamit mégis, akkor azt gondolnám, hogy ezt bármelyik többsávos videószerkesztő tudja. Például:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Az utolsónak linkelt Blender kakukktojás, mert voltaképpen egy 3D-szoftver, de nagyon jó videószerkesztő is van benne.

2017. nov. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Miért akar manapság minden unatkozó gyerek videót vágni ?

Ez egy szakma !!! Az hogy a bugyuta gameplay videódba beleraksz pár képet, vagy gifet, az még nem videó, és nem videózás.

Inkább biciklizzél, míg jó idő van.

2017. nov. 7. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1 köszönöm

#2 😀😀 honnan veszed, hogy gyerek vagyok?? 😀😀

2017. nov. 7. 06:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Onnan, hogy itt kérdezgetsz, ingyenesek keresel, és a Smylek-ból.
2017. nov. 7. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor tisztázzunk 1-2 dolgot. Nem vagyok gyerek, 3 dologból következtetsz, és egy vágásé és olyané, ami a kérdésbe van írva nem akarok fizetni. Már ez is bűn?? Meg különben se azért kérdeztem, hogy egyéb megjegyzések legyenek. Hány éves lennék? 3?? Vagy kevesebb?? Gyerekkoromban nem volt időm most van és kész.
2017. nov. 8. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!