Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Két driver ütheti egymást ami...

Ökrös Árpád kérdése:

Két driver ütheti egymást ami miatt a hardver nem működik?

Figyelt kérdés

A laptopom egy asus x550vx dm074d és a gpu hibás volt így garanciában megjavították vagyis alaplapot cseréltek. Ezután visszaküldték és újratelepítettem a javaslatukra. Újratelepítés után arra lettem figyelmes, hogy a billentyűzet és a touchpad nem működik.6x telepítettem újra, hogy hát ha én rontottam el valamit.

Visszaküldtem és hívtak a szervízből hogy szoftveres a baja. Megoldották és a lényege az az hogy az ő elméletük szerint a windows kapott egy új frissítést ami az asus driverét bezavarja mivel a windos 10 is ehez külön drivert használ.

A lényeg hogy azt mondták röviden, hogy amit az asus kiad azt ne letepítsem fel.

Nem értem az egészet mivel előtte is feltettem és semmi baja nem volt. Lehetővé tette a gyorsgombok használatát.

Nem lehet hogy ők csináltak valami hülyeséget mikor alaplapot cseréltek? Mert ez így szerintem tökre értelmetlen.

Ha újratelepítem akkor így megfogok vele szenvedni ahogy ők is szenvedtek vele, mert nehezen jöttek rá a problémára.



2017. nov. 7. 11:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha csak a w10 drivere van fent, az funkciokiesessel jar? Mert ha nem, folosleges ragaszkodni az asusehoz. Egyebkent letezhet, hogy ket driver osszeakad.
2017. nov. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Annyi a funkciókiesés elméletileg, hogy az fn kontra gombokat nem tudom használni.

De idáig működött. Miután visszajött mert alaplapot cseréltek azután történt ez a hiba. Addig a kettő megvolt együtt gond nélkül.

2017. nov. 7. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!