Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Blizzard app-nál hogy lehet a...

Blizzard app-nál hogy lehet a telefonszámot változtatni?

Figyelt kérdés

A probléma nem nálam lépett fel hanem egyik havernál.

A probléma a következő, anno a megadta a telefonszámát a biztonsági beállításnál, IGEN ÁM de az a száma megszűnt. Hogy lehet átállítani a számot mert ha át akarja állítani akkor a régi számra (ami már megszűnt) küld sms-t a megerősítő kóddal.

Supporttal beszélt és azt mondták neki hogy személyesebb beszélgetést szeretnének az email váltásnál.

Van ennek magyar support-ja?

Esetleg valami megoldás?

Előre is köszi



2017. nov. 7. 17:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia, nincs magyar supportja. Mindenképp helyre tudják állítani az accountját, legfeljebb elkell küldenie a személyi igazolványát. (Diákigazolvány nem jó!)


Szimplán lekell fotóznia a személyi igazolvány elejét és hátulját, majd elküldeni nekik a képet. Ezt live chat-ban is megteheti. A blizzardosok bármit tudnak csinálni az accountoddal, csak igazolnod kell magad.

2017. nov. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]


Live chat-et ajánlanám a 3 közül,mivel az a leggyorsabb. Titkos kérdésre a válasz is elég lehet...De ha nem akkor tudod csatolni a személyi igazolványodat. Leírod szépen,hogy mi a helyzet és kéred,hogy vegyék le az accountról a telefonszámot.


Nekem anno párszor letiltotta az accountot, mert másik helyről jelentkeztem be laptopról...Amilyen hülye voltam a titkos kérdésre a jelszót nem tudtam, aztán megelégeltem, hogy mindig a cd kulcsot kell meadni...Live chaten, pár perc alatt kaptam is linket, ahol már meg tudtam változtatni a kérdést / választ. Cd kulcsot es személyi igazolványt kértek és máris kaptam a linket. :)


Ha kell segítség akkor angolul megírom, hogy mi a probléma stb... csak írj rám :D

2017. nov. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!