Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerintetek várható lesz egy...

Szerintetek várható lesz egy újabb ZUMA rész?

Figyelt kérdés
A PopCap games játékairól beszélek , ez alatt is a zuma deluxe és a zuma revenge keretében. Nagyon régóta nem jött ki újabb zuma , szerintetek várható lesz még a folytatása? Vagy mivel nem tart akkora igényt a hardveres szempontokból , nem kap elég támogatást és befejezték a folytatását? Nektek mi a meglátásotok? Leginkább olyanokat kérdezek , akik tisztában vannak vele hogy mi ez a játék! Köszönöm. :)

#PC #játék #fejlesztés #új #rész #Zuma #Zuma deluxe #zuma revenge #zuma rész
2017. nov. 8. 17:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Eléggé kimerítették a lehetőségeket illetve nem egy drága - nagyméretű - játék, ezért szerintem nem lesz, pedig szeretem én is...
2017. nov. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Gábor_79 ***** válasza:
Mivel rengeteg klón játék jelent meg, nem hiszem, hogy lenne benne potenciál. Viszont az eredetit 15 éve űzöm. Van is feltöltésem véletlen https://www.youtube.com/watch?v=lMh_IoS5-9s&t=323s
2017. nov. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mind a ketten nagyon jól közelítettétek meg! Valóban sajnos el kell fogadni azt a tényt , hogy már ebben nincs ötlet , és elfogytak a lehetőségek. Szerintem az összesnek a gyökere , a ZUMA DELUXE a legjobb mindegyik közül. Már számtalanszor végigvittem és nem lehet megunni. Annak van egy adott hangulata. Nemrégiben bezárt a Zuma Blitz , mivel nem tartott nagy igényt. Szerintem ennek okáért(nincs igény) nem is dolgoznak egy következő részen. Köszönöm a véleményeket! :-)
2017. nov. 9. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!