Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudnátok esetleg olyan univerz...

Tudnátok esetleg olyan univerzális root programot mint pl. a kingroot csak működik android 6. 0-án?

Figyelt kérdés

Homtom ht16 pro mobilomat szeretnèm root-olni

Csak mèg eddig nem találtam hozzá olyan progit ami működik

Pc-s verziók vannak de azok túl komplikáltak nekem


2017. nov. 10. 07:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%

"Pc-s verziók vannak de azok túl komplikáltak nekem"


Akkor ne akard root-olni, vagy tanuld meg.

2017. nov. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Nem nagyon vannak már ilyenek, szerencsére. A kingroot és társainak működőképessége az androidos telefonok hatalmas biztonsági réseit leplezték le. Alapvető érdeke volt a Google-nek és a telefongyártóknak, hogy ezeket kiküszöböljék.
2017. nov. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Kingoroott az 4-es androidon szuper volt annó :)

Akkor valami egyszerűbb pc-s verzió?

Ami lèpèsről lèpèsre leírja vagy megmutatja hogy kell?

2017. nov. 10. 11:28
 4/13 anonim ***** válasza:

- Az előttem írónak, maximálisan igaza van! A gyártók folyamatosan, és már intenzíven védik a készülékeiket, így a "régi" root programok pillanatok alatt elavulnak, sok türelemmel, és fórumokkal kell keresgélni.

-Viszont kérdés hogy miért akarsz rootolni, anno azért rootoltunk, hogy rendszergazdákká váljunk, és kidobáljuk a telefont lassító gyári alkalmazásokat, vagy átszabjuk a telefont, ezeken a készülékeken már kár rootolni.......de sok sikert kívánok!

2017. nov. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Csak a felesleges gyári appok vègett
2017. nov. 13. 04:13
 6/13 h4rdr3s3t válasza:
Ha a Kingroot nem működik. Nyitott bootloader lehet a megoldás. Lecserélni a gyárit egy rootolt "rom" ra.Ehez viszont sz.gép kell. Van egy fórum az XDA ott találhatsz megoldásokat. Légy körültekintő, mert gyorsan használhatatlanná válik a telefon!
2017. dec. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Tudol olyan programot belinkelni ide?
2017. dec. 16. 09:29
 8/13 anonim ***** válasza:
51%
A felesleges törölni a gyári appokat, mert le lehet tiltani őket, hogy ne fussanak, szóval csak ezért nem érdemes rootolni a telót. Rootolni akkor érdemes, ha valami főzött romot akarsz rárakni vagy használni szeretnéd pl. az xposed frameworkot. Régebben volt ez a OneClickRoot PC-re, azzal meg lehet próbálkozni, ha mindenáron rootolni akarsz (de én akkor már keresnék valami XDA-s topikot először, ahol leírják, hogy lehet rootolni a telód).
2018. jan. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Èrtem

Csak nekem olyan is van rajta vagyis olyan appokat tölt le magától a telóm mint pl. Turbo battery ami csak rootolt telókon megy s egy csomó reklámot s ismeretlen alkalmazásokat ès böngèszőket telepítget magától.

Próbálgattam rootolni hogy kilőjjem ezeket de nem sikerült.

Tiltani viszont hiába tiltom felesleges

Hisz ugyanúgy jönnek lefele a kacatok ami mèg a böngèszőimbe is beèpültek

2018. jan. 27. 19:29
 10/13 anonim ***** válasza:
Valsz vírusos a telefon, vagy inkább az eladó megmókolta, hogy fogjon egy kis extra pénzt rajtad. Gyári szoftvert kéne rátolni, amit mondjuk nem tudom, honnan fogsz találni hozzá.
2018. jan. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!