Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Facebook messenger applikáció...

Facebook messenger applikáció telepítése közben (Hibakód:-505), egy Xperia Z5 Premium Dual Android 7. 0-ás készüléken. Mi lehet a probléma? Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Segítséget szeretnék kérni tőletek. Egy Sony Xperia Z5 Premium dual telefonról van szó (Típuszsám: E6883), ami nemrég megkapta az Android 7.0-ás verzióját. A telefon nem rootolt.

Miután megkaptam a 7.0-ás androidot minden app rendesen frissült kivéve a facebook messenger. Első próbálkozásra leállítottam az appot, majd töröltem a gyorsítótárat, majd újraindítottam a telefont. Ezután még mindig nem frissített, így gondoltam eltávolítom az applikációt, és megint újraindítottam a telefont. Majd amikor a play áruházból újra telepítettem volna, a csatolt képernyő fogad (Hibakód:-505). Gondoltam más facebook appot is megpróbálok telepíteni, és mindegyik facebook applikációnál ezt a hibaüzenetet adja (facebook mobil app; facebook lite mobil app; messenger és messenger lite mobil app). Mindegyiknél ez a hiba, de a többi applikációm hibátlanul működik. Az APKMirror weboldalról próbáltam fájlból telepíteni, de az se oldotta meg a problémát.


Ha valaki tudna segíteni, hogy mi lehet a probléma, annak előre is köszönöm.


Hibakód:

[link]


Telefon állapota:

[link]



2017. máj. 7. 20:06
 1/2 anonim válasza:
Factory resetelni próbáltad? Azt olvastam, hogy az megoldja.
2017. máj. 9. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Erről a megoldásról én is halottam, de hát ugye az lenne a vélom, hogy megússzam ezzel a vesződest. Mert ez tudomásom szerint teljesen visszaállítja a gyári beállításokat. És meg szeretném úszni, hogy újra be keljen állítani mindent a telefonon.
2017. máj. 9. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!