Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 telepítési hiba?

Windows 10 telepítési hiba?

Figyelt kérdés

Újra telepítettem a gépemet win 10el és miután feltelepült újra indul ki írja hogy asztal előkészítése végig megy és fekete képernyő jelenik meg nem lehet semmit se csinálni, ha kikapcsolom és vissza be akkor a Windows 10 felíratnál tölt egy ideig és lefagy.


Előzőleg Win7 volt rajta, de volt már rajta win10 is. Teljesen leformáztam a merevlemezt.(SSD)

Pendriveról telepítem(már telepített vele más is és neki nem volt hasonló problémája)

Laptopról van szó, minden külső perifériát eltávolítottam.(Kivettem belőle a +Ramot is amit még beletettem így teljesen gyári állapotba van az SSDt leszámítva)

Valami meg oldás a problémára?



2017. nov. 12. 01:32
1 2
 1/11 AntZ ***** válasza:

Te csináltál rá partíciókat, vagy rábíztad a telepítőre?

Az újabb w10-en már csak három partíció van. Egy 499 mb helyreállítási, egy 100 mb efi, és maga a rendszer.

2017. nov. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Rábíztam a rendszerre.
2017. nov. 12. 12:04
 3/11 AntZ ***** válasza:
Akkor nem tudom mi lehet a hiba. Próbáltad már újratelepíteni? Akkor is ezt csinálja?
2017. nov. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen
2017. nov. 12. 16:05
 5/11 AntZ ***** válasza:
Nincs benne hdd, csak az ssd?
2017. nov. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Csak ssd van benne, annyit eltudtam érni hogy eltudjam indítani csökkentett módba, de simán még mindig lefagy a win 10 logónál.
2017. nov. 12. 19:26
 7/11 AntZ ***** válasza:

Úúú bakker! Talán ez segít...

Csökkentett módban, rendszergazdai parancssorba (windows gomb + X),

másold be az alábbi parancsokat egyenként, futtasd, várd meg ameddig a vizsgálat eléri a 100%-t:


sfc /scannow

Dism /Online /Cleanup-Image /CheckHealth

Dism /Online /Cleanup-Image /ScanHealth

Dism /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth


Ezek sokáig fognak futni. Az utolsó folyamat végén indítsd újra a gépet. Minden egyes hibajavító parancsnak hiba nélkül le kell futnia, vagy ha talál valami hibát, akkor azt megjavítja.

2017. nov. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Újra telepítettem a gépemet win 10el és miután feltelepült újra indul ki írja hogy asztal előkészítése végig megy és fekete képernyő jelenik meg nem lehet semmit se csinálni"


Sok öreg masinán ez elég hosszú időbe telik.

Türelem.

Nem fagyott le, nem szabad kikapcsolni.

Sajnos a win10 csinál olyanokat, hogy úgy dolgozik, hogy a képernyőre nem tesz ki semmit, tök fekete a háttér.

Ne babráld.

Nekem öreg gépen volt hogy az Anniversary Update 60 percet is futott fekete képernyővel.

Elmentem közben bevásárolni.

Mire visszaértem már kint volt a képernyőn a win10.


Telepítsd újra, és újraindítás után hagyd békén futni fekete képernyő mellett.

2017. nov. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#7 Meg próbáltam de nem történt semmi változás.


#8 Újratelepítettem hagytam futni a fekete képernyőt kb7-8 órán keresztül de nem történt semmi.

2017. nov. 19. 13:02
 10/11 AntZ ***** válasza:

Akkor nem tudok mást ajánlani, vagy tedd vissza a hetest, vagy w8.1. A 7-es 2020 áprilisig támogatott:

[link]

2017. nov. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!