Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szeretnék egy YouTube csatorná...

Rekacica kérdése:

Szeretnék egy YouTube csatornát indítani és nincs jó videószerkeztőm. Nem tudnátok egy nagyon jó videószerkeztőt írni?

Figyelt kérdés
Válaszokat előre is köszönöm!

2017. nov. 15. 15:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Jelenleg számomra a Premier Pro CC 2017 a legjobb szerkesztő programom. No nem azért mert egy sznob paraszt vagyok, hanem mert az én gépemen a Sony Vegas PRO 13, 14 is megbukott.

Így kénytelen voltam váltani.

Egy 40 perces full HD anyag renderelélésénél a Vegas lefagyott, többszöri próbálkozásra is.

De örülök , hogy végül a Premierre kellett fanyalodnom, ami azon túl, hogy hibátlanul elvégezte a renderelést még a szolgáltatásokban is jobbnak tűnik. Logikusabb a felépítése, minden kéznél van.

Aki egy igazi extra Premiert szeretne, annak javaslom , hogy telepítse a programhoz a NewBlue FX Titler PRO 4-et, és a BCC 10-et is. És még nem árt egy pár LUT packot is beszerezni sem, például : 80_luts_color_grading_pack; VisionColor_OSIRIS_LUTs; Lutify.me Professional 3D LUTs Package; Ground Control Falcon LUTs; Ground Control Phoenix LUTs....stb...amiket fájlmegosztókon meg lehet lelni.....

2017. nov. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Én nem tudok de remélem májnkráft gémplély lesz 😂😂
2017. nov. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
"szerkeztő"
2017. nov. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Tényleg azt hiszitek, hogy a videószerkesztőn múlik egy YouTube csatorna ? Ezt a badarságot ! :D
2017. nov. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 tabaki ***** válasza:

Rendben, rákattintok a saját magad által beírt nyüves témacímkédre, mégse a te egered kopjon már:

https://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=vide%F3szer..

2017. nov. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 tabaki ***** válasza:

#4:

Jaj, mink dehogy hisszük, csak Kérdező, de lehet benne valami: Te tudod a legjobban, hogy én milyen jó videószerkesztőt használok, és szerintem javarészt ennek köszönhetem, hogy már hetven fölött jár a feliratkozóim száma (most éppen hetvenketten vannak). Különben, mivel Kérdező titkolja, hogy mit kellene tudnia az álomprogramjának, még az is meglehet, hogy arra az extrém effektkavalkádra a hétköznapi videószerkesztők valóban alkalmatlanok, csakis egy nagyon jó program kecsegtet reménnyel.

Minthogy a „nagyon jó” kifejezés jelentése mindenki számára azonos, egyértelműen definiált jelentéstartalmat hordoz, bizonyos vagyok benne, hogy létezik megnyugtató válasz. Az #1 által említett világelső fizetős profiszoftverek nélkül például a sminkelési tanácsok, hasraesős bejátszások, szalagavatótánc-összeállítások és lyrics-videók jószerivel elképzelhetetlenek, érdemes rögtön azokkal kezdeni.

2017. nov. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Több éves YouTube múlttal, és sok-sok videószerkesztő után, én is áttértem egy ideje a Premiere pro-ra.

Ennek elég prózai oka volt: Ez volt az egyetlen program, amivel akadozás mentesen lehetett szerkeszteni. Én sem kedveltem korábban, de a muszáj nagy úr. Kb. 2 éve használom, és most már kijelenthetem, hogy készség szinten ismerem a programot.

Ez azt jelenti, hogy a tudásának kb. 5% használom napi szinten, a többit soha nem fogom.

Sok olyan embert "ismerek" aki csak divatból használja az említett programot, mert hát Ő ugye VIDEÓS, és ilyen formán nyílván a legjobbak egyikét kell használnia, hogy legyen valaki. Viszont ha megkérdeznénk tőlük, hogy hogyan kell animálni pl. csak pislogna mint pocok a lisztben.

2017. nov. 16. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#7 Ha már témánál vagyunk, a 60 fps videóidat csak 720p-én tudom nézni mert a 60-as 1080p-és videók lefagynak a gépemen , de ez az én bajom.

Szerintem nem a 60fps a "nagy youtuberek " ismérve. Dancsó Péternek, Szírmai Gergelynek is jó a 25 fps akkor nem értem mi a faxnak kell eröltetni a 60 -at. Szerintem a 60fps-t a gyorsan mozgó témákhoz találták fel, ezzel csökkenthető az elmosódás, de egy youtubernek azon túl, hogy komolyabbnak tűnjön az égvilágon semmi értelme használni. Tudom ez az én véleményem és ez téged a leg kevésbé sem érdekel, de ha már így összejöttünk, gondoltam nem tartom magamban....aminek ki kell jönnie hadd jöjjön mert csak a probléma lesz belőle, nem egészséges magamban tartani.... Felőlem tolhatod 120fps-ben is ha neked az esik jól....

2017. nov. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
De te honnan tudod , hogy én ki vagyok ? :)
2017. nov. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A Goprós videódban " felfedted " magad. Ami szerinted nem kamera, hanem tejbegríz...:)
2017. nov. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!