Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Photoshop kérdés?

Photoshop kérdés?

Figyelt kérdés

Van egy kép amin barátnőmmel ketten vagyunk rajta középen és azt szeretném hogy a kamera Row al. Élesíteni meg a színeket megváltoztatni de közben "magunkat" változatlanul hagyni.

amikor jelölöm vagy körbe vágom lasszóval akkor köztünk kis részek maradnak változatlanul szoba hogy tudom megoldani hogy körbe vágom a képet és magunkat változatlanul hagyjuk Úgy hogy a köztünk lévő tér és benne legyen a kijelölésben de közben mi nem.

És hogy tudok szin mintat venni és az alapján szìnezni hogy pl a felhő egy színű legyen.

(Kimaratt rèszek)

Vagy a lasszót lehet kijelőlés után állitani?



2017. nov. 17. 13:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ajánlom a photoshop használatát oktató könyveket, azokban ezek minden bizonnyal benne vannak.
2017. nov. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs idom elolvasni nyilvan azert kerdeztem meg itt.
2017. nov. 17. 14:40
 3/18 anonim ***** válasza:
Nekem meg nincs időm ennyi mindent leírni, ezért ajánlottam a könyvet. ;)
2017. nov. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Szóval hogy ha nincs időd leírni akkor miért volt időd feleslegesen kommentet írni?
2017. nov. 17. 15:39
 5/18 anonim ***** válasza:
43%
Látod, látod egyeske, inkább ne írj, ahogy én sem.
2017. nov. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Huu. Ha nem tudrok normalis valaszt irni miert irtok?

Kerdeztem vmit es arra szeretnek valaszt kapni.. azzal tobb leszel hogy nem akarsz segiteni? Ezzen is latszik hogy magyarorszag. 5-10 perces kerdes es arra nem tudtok normalisan valaszolni csak hulyeseget irni. Mindegy jelentem 👍

2017. nov. 17. 18:48
 7/18 anonim ***** válasza:
Honnan tudod hogy 5-10 perc a megválaszolása, ha nem is tudod a választ? :D
2017. nov. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
65%

Ne privátba irkálj öcsém!!


Leírták, hogy tölts le egy ezzel foglalkozó manuált. Á nem, inkább töltse le más és pötyögje ide be neked mert inkább dolgozzon más 20 percet mert neked nincs időd. Még is mit képzelsz magadról?

Egy-egy ilyen műveletet nem lehet 2 sorban leírni, inkább oktatóvideókat kéne nézned meg nyugtatód szedned...


Aztán lehet haragudni...

2017. nov. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 tabaki ***** válasza:

1. A kijelöléshez hozzá tudod adni a következőt (talán Shifttel, de nem ismerem a PS-t, úgyhogy leszel szíves magad utánajárni).


2. Egy szerkesztés több részletben is elvégezhető. Megteheted, hogy először az egyik kijelölt részletet módosítod, azután újat jelölsz ki, és ugyanazokkal az értékekkel változtatod meg.


3. Egy ideje feltalálták a rétegeket, a Photoshopban meg egyenesen illetlenség nem használni őket. Készíts a képről rétegmásolatot, aztán az alsót effektezd, a felsőből meg vagdald ki a fölösleget, annyi kijelöléssel, ahánnyal csak akarod.


+ Színfelvétellel és mázolgatással az életben nem fogsz a képbe illeszkedő felületet létrehozni. Ha ilyesmi kell, csak odamásolt hasonló részletekkel tudod elérni.

2017. nov. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Javaslom, hogy nézd meg a jutubon Budai Petur photoshop-os videóit. Nagyon sokat csinált. Lehet, hogy a te problémádra is van ötlete.
2017. nov. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!