Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Photoshop kérdés?

Photoshop kérdés?

Figyelt kérdés

Van egy kép amin barátnőmmel ketten vagyunk rajta középen és azt szeretném hogy a kamera Row al. Élesíteni meg a színeket megváltoztatni de közben "magunkat" változatlanul hagyni.

amikor jelölöm vagy körbe vágom lasszóval akkor köztünk kis részek maradnak változatlanul szoba hogy tudom megoldani hogy körbe vágom a képet és magunkat változatlanul hagyjuk Úgy hogy a köztünk lévő tér és benne legyen a kijelölésben de közben mi nem.

És hogy tudok szin mintat venni és az alapján szìnezni hogy pl a felhő egy színű legyen.

(Kimaratt rèszek)

Vagy a lasszót lehet kijelőlés után állitani?



2017. nov. 17. 13:11
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm az utolsó két választ.

Igen általában YouTube ról szoktam nézni és akit ajánlottàl igazán jó sok videót nézek tőle..

A problémámra még nem talaltam videot vagy leìrást.

Ha többet jelölök ki akkor a probléma hogy a szìnek nem egyeznek...

2017. nov. 18. 04:55
 12/18 A kérdező kommentje:

8 valaszolonak meg en teljesen ok vagyok. Talan neked kene magadba nezned "fehersrac"

Amugy meg ha nem ertesz hozza miert irkalsz ide? Kepzeld nekem sincs idom egy konyvet elolvasni vizsga idoszak mellett bar lehet ezt a fehersrac eszeddel nehez feldolgozni. ;)

Nyugtatott meg neked kene szedned. Ha nincs idod talalj jobb hobbit es ne kommenteljel mindenki jobban jar.

De le irhatom neked angolul vagy japanul illetve thaiul is. De gondolom ez mar meg haladna az ertelmi kepessegeidet.;) en nem haragszom senkire vannak kotekedo es bolond emberek is a vilag szinesebb es viccesebb lesz toled es a fajtadtol. Mielott bele kotnel a helyesirasba mert tudom hogy az lenne tipikus magyar rosszindulat(tisztelet a kivetelnek)

Kulfoldon elek. ;)

2017. nov. 18. 05:01
 13/18 anonim ***** válasza:

"De le irhatom neked angolul vagy japanul illetve thaiul is. De gondolom ez mar meg haladna az ertelmi kepessegeidet.;)"


no komment...

2017. nov. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Jobban is teszed mert senki nem kivancsi a hulyesegedre. Meg gondolom a magyart meg tudod erteni. :) igy feleslegesen nem pazarlom az idom hogy 3 nyelven irjak neked mivel gondolom nem ertened meg. Talan meg az angol az megy neked.
2017. nov. 21. 03:54
 15/18 anonim ***** válasza:
ha valaki valamihez ért akkor azzal nem kérkedik, vagy csak kérkedik és nem ért hozzá. Intelligencia, na azt kéne tanulni, de hát azt nem lehet...
2017. nov. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

1. Az IQ eleg magas ezert nem vagyok hajlando olyanal vitaba szallni aki nem eri el ezt a szintet. Latom nagy sotetseg van a fejedbe. De akkor adok neked egy magas labdat hogy lasd a ket szemeddel es felfogd. Ja. Es nem tudod leforditani sem mivel a fordito eleg fos.

あなたは今退屈で、他の人を批判しようとするただの退化したばかだから、口を閉めることができます。あなたのお母さんを元気に戻しますか?

คุณสามารถกลับไปหาแม่สีขาวของคุณได้ ตกลง? คุณเป็นเพียงคนที่น่าเบื่อ คุณยังคงเป็นคนเลว ผู้ชายขี้วัว มองตัวเองในกระจก

Hajra szurkolok majd haha

2017. nov. 22. 12:39
 17/18 A kérdező kommentje:

Ah elfelejtetem hogy itr nem fogadja el a thai irast. Sebaj

Azert mert feltekeny vagy hogy te nem beszelsz 3 nyelven azert nem kell masokat okolno hogy lusta vagy ;)

2017. nov. 22. 12:40
 18/18 anonim ***** válasza:

Hát ez valami fenomenális.


1. Ha valaki valamiben jó, nem kérkedik vele, pláne nem így hogy én vagyok a király, te meg hülye vagy mert nem tudsz 3 nyelven.

2. Eleve így jöttél ide, hogy nekem nincs időm olvasni, ezért valaki írja ide le. Azt is el kell ám olvasni...

3. Ha valaki meg meri kérdezni, hogy ugyan már mi a gondod, akkor meg arcoskodsz hogy te 3 nyelven beszélsz. Én meg jól rajzolok és zenélek, mégsem mondom hogy öcsi mérjük már össze a tudásunkat olyanba amibe te nem vagy jó.


Na ehhez kell az intelligencia és nem ahhoz hogy idehányj néhány karaktert amit akár más oldalról is bemásolhattál.


Ügyes vagy királyom, taníts!!!

2017. nov. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!