Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Vettem egy trust gxt 154...

Renata91es kérdése:

Vettem egy trust gxt 154 gamer egeret (fehér színű), hol tudom a színvilágítást beállítani, tudtok hozzá programot ajánlani, linkel?!

Figyelt kérdés
Egyy program linket tudtok ajánlani amivel a színét belehet állítani hogy hogy világítson?

2017. nov. 18. 19:07
 1/5 DjImipapa ***** válasza:
Ha a saját programja nem tudja....más se!😃
2017. nov. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem is volt hozzá Cd amin lett volna hozzá program, a honlapjukon sem találtam ehhez az egérhez való progit. Jó lett volna a villogást legalább leállítani hogy fixen világítson vagy csak 1 szinben villogjon, ezért érdekelne hogy valami általános program van e erre a neten?
2017. nov. 18. 21:11
 3/5 DjImipapa ***** válasza:
Speckó szerint ez színváltós, beállításra vonatkozó bármit nem találtam...:(
2017. nov. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Specko? Az mi? Színt vált villog 7 féle színben de nekem nem kell villogás. Ha pinket nem tudok állítani legalább a sok szín közül 1 színben világítson vagy villogjon! :/ Jó lenne rá valami progi, de a neten akár hol néztem minden egyes egérhez külön progi van, ehez nem találtam sehol. Olyan progi lenne jó amivel bármilyen gamer egeret tudok beállítani tehát egy álltalános program. Ha találsz valamit azért írj. Köszi
2017. nov. 19. 23:13
 5/5 DjImipapa ***** válasza:
Specifikáció! És ez a villogó izé annyira ezé a típusé, hogy bármilyen más programban aligha van benne...
2017. nov. 20. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!