Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem települ a payday 2?

Pisztoly5 kérdése:

Miért nem települ a payday 2?

Figyelt kérdés
Steamon próbálom letölteni de a hálózathasználat mindig lemegy 0 bytes/s-re és nem tölt tovább. Más játékot simán letölt pl. Rainbow Six Siege, Euro Truck Simulator 2, szóval a netemmel nem lehet probléma.

2017. nov. 19. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Több mint 30 gigás a játék, és ezek úgy települnek hogy egyszer letölti az adatot, majd telepíti is. Ha nincs letöltés akkor lehet hogy éppen telepítési fázisban van, majd ha ezt befejezte akkor megint letölt valamennyit. Ha mondjuk egy óra alatt sem mozdult el 0-ról, és a telepítés befejezését becslő számláló is folyamatosan nő, akkor lehet hibára gyanakodni, esetleg újraindítani a klienset vagy a gépet, hátha megakadt valami.
2017. nov. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Download Region-t allitsd at. Nekem magyarorszagi szerver volt beallitva es nem tudtam letolteni a Cities Skylines-t egy ora alatt sem. Atallitottam egy nemetre, most sokkal jobb.
2017. nov. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1# válaszolónak: 1x újra lett rakva a gépem akkor még normálisan töltötte, de majd kipróbálom átállítani a régiót.
2017. nov. 19. 18:05
 4/4 A kérdező kommentje:
Hiába raktam át, így se jó :s
2017. nov. 19. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!