Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem müködik a messenger...

Miért nem müködik a messenger új frissítése?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Valószínűleg tudjátok, hogy a telefonokon használt “messenger” nevű alkalmazás behozott egy olyan frissítést, ami lehetővé teszi, hogy számon tudd követni az adott emberrel elküldött üzenetek számát (a személy neve/beceneve alatt). Ez nekem nincsen, Vannak ismerőseim, akiknek ez működik, de olyanok is vannak akiknek ugyanígy nem.


Ui:. A legfrissebb verzióját használom a messengernek. Ugyanolyan készülékem van, mint annak akinek müködik (a telefonunk verziója is megegyezik).


Ha ez a beállításokban megoldható, akkor azt a választ is szívesen fogadom, ugyan én nem találtam ott.



2017. nov. 20. 23:32
 1/1 anonim ***** válasza:
0%
Mielott frissitetted miert nem olvastad el alatta azt a rengeteg anyazast, amit azok irtak, akik mar letoltottek? Vagy szerinted csak vicceltek?
2017. nov. 21. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!