Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Unalomból felélesztettem a...

Unalomból felélesztettem a régi Pentium 4-es gépemet, viszont hülyéskedik. Nem indítja el a játékokat!? (NFSU2, GTA3, Vice City. Stb)

Figyelt kérdés

Feltelepítem az ncore-ról leszedett torrentes játékokokat, első alkalommal még megnyitja, de többet soha. Mi lehet a baj?

P4 3ghz, 1.5 Gb Ram, 40gb hdd, 512mb geforce.. ezeknek elégnek kéne lennie a fenti játékokhoz



2017. nov. 21. 11:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Szoftveres hiba lesz nem hardveres. Mindennel ezt csinálja?
2017. nov. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem, a többi szoftver szépen fut nagyjából, bár 1-1x előfordul h minden ok nélkül kilép a böngészőből pl. Memóriahiba esetleg?
2017. nov. 21. 11:23
 3/7 Amarok Tonrar ***** válasza:
Milyen oprendszer van rajta?
2017. nov. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
XP SP3
2017. nov. 22. 06:40
 5/7 Amarok Tonrar ***** válasza:

Valószínűleg más lesz a probléma, de régen XP alatt nálam is volt hasonló. Bizonyos dolgok elindultak és tökéletesen futottak egyszer, de csak az első alkalommal. Utána nem indultak, de még hibaüzenetet sem kaptam.

Az oldotta meg, hogy kikapcsoltam az XP saját tűzfalát. Egy próbát megérhet.

2017. nov. 22. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi, megpróbálom.
2017. nov. 22. 11:11
 7/7 anonim ***** válasza:
Mit vársz ncoretől?
2018. júl. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!