Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért így indul a Windows? (kép)

Miért így indul a Windows? (kép)

Figyelt kérdés

Előző este kb 95 frissítést telepítettem a gépre, majd amikor ma betöltöttem, ez fogadott:


[link]


A Windows 7 amugy betölt az üdvözöljük üzenetig, sőt szerintem tovább is, mert felvillant a malwarekeresőm ablakja, hogy frissítsem. Mit kéne nyomnom?



2017. nov. 21. 14:38
 1/5 A kérdező kommentje:
Ha entert nyomok, csak ugrik egy sort, és egy ugyanaz a windowsos paranccsor másolódik be
2017. nov. 21. 14:40
 2/5 A kérdező kommentje:
ctrl+alt+delete is bejön, így nem tudom mi lehet a baj
2017. nov. 21. 14:42
 3/5 anonim válasza:

Elég érdekes probléma. Ha eljutna az üdvözöljükhöz, akkor látnád azt. Fekete halálra gyanakszom, mivel gondolom kurzorod van, na meg parancssort is feldob.

Próbáld meg a számítógépedet csökkentett módban elindítani! Azt úgy tudod, hogy mikor elindul a gép, akkor az F8 billentyűt nyomogatod. Majd utána kiválasztod a SIMA csökkentett módot. Ha ez nem működik, akkor mondom mindjárt a következő lépést. Ha ez működik, akkor kapcsold ki és kapcsold be újra, majd megint F8 és azt a menüpontot választod ki, hogy "Utolsó helyes konfiguráció" valami ilyesmi.


Viszont, ha nem jó. Akkor gép reset és F8 majd a számítógép javítása (Repair Your Computer) és azon belül a Startup Repair.

Ha ez sem jó, akkor gyere ide vissza és a Rendszer visszatöltő-re (Visszaállítás) navigálj és azt a dátumot válaszd ki, amikor történt az update! Remélem nem kapcsoltad ki a Biztonsági mentést!

Ha ez sem, akkor a parancssoros ablak is megteszi, azt legalul találod!

Ezeket a parancsokat add ki!

e:

chkdsk /f/r (ne lepődj meg az üzeneten)

y

e:

sfc /scannow

Majd utána ellenőrizd le, hogy működik. Ha nem gyere ide vissza és add meg ezt a parancsot neki!

sfc /scannow /offbootdir-e:\ /offwindir=e:\windows

Szólj, ha valami van! :)

2017. nov. 22. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Helló, köszi a választ, de már megoldottam úgy, hogy újra telepítettem a Windowst. Most elvileg jó :D
2017. nov. 22. 05:38
 5/5 anonim válasza:
Hát, te tudod, de ha előjön ez a hiba, akkor tudni fogod, hogy mit kell keresned! :)
2017. nov. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!