Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom a Fyuse nevű...

Hogyan tudom a Fyuse nevű alkalmazásban el készített tartalmat úgy ki exportálni, hogy ne veszítse el a döntögetős szerepét?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Elérhető Androidra/IOS-re egy app, amivel 3d fényképet tudsz készíteni. ÉS ahogy forgatod a telefont úgy megy vele körbe a kép is.

Azonban én hiába készítem el, csak videóba,gif-be,live fotóba tudom ki exportálni ezzel teljesen el veszíti a döntögetős szerepét.

[link]

pl itt is a tartalmat az egérrel körbe lehet forgatni. Hogyan tudom én is így ki exportálni? Mert mint írtam nekem csak azt a 3 lehetőséget dobja fel, és csak az appon belül tudom döntögetni a témát.


Remélem valaki tudja,vagy aki nem ismeri az appot az le tölti és hamarabb rá jön mint én:D

Előre is köszi.



2017. nov. 21. 16:14
 1/3 DjImipapa ***** válasza:
Pont ennyit fogsz tudni vele....nálam is detto, gif gyenge-gif jó minőség+videó! Ha elküldöd valakinek akkor ott meg böngészőbe tudja megnézni.😃
2017. nov. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ertelek:D akkor igazabol pont sza.rt nem er az egesz mert az a funkcio nem hasznalhato benne, ami a lenyeg:D

Esetleg te,vagy valaki mas tud mondani egy ilyen celu appot, ami lehetoleg mukodik is megfeleloen?

Szoval a 20 eves kameraval is lehetett videot csinalni...:D

2017. nov. 22. 15:20
 3/3 DjImipapa ***** válasza:
Ilyen telefonos izéket nem használok, csak kíváncsiságból néztem.... alig kompatibilis az itthoniakkal, nehezen találtam egyet. Ha gif, gépen megcsinálom simán. Persze nem ezt a speciálisat, de lehet van olyan progi is....
2017. nov. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!