Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Adatmentő cégek közül mi...

Adatmentő cégek közül mi alapján válasszak?

Figyelt kérdés
A lényeg az, hogy egy logikai sérült merevlemezről kellene adatvisszamentés végezni. Mi alapján döntsek, mikor szinte 6-7 cég honlapján ugyanazt írják, hogy ilyennel foglalkoznak? Nem Pesten lakom, tehát nem tudom csak úgy bevinni hozzájuk. Sajnos árban is egyeznek, kb. 50-60 ezer min.
2017. nov. 22. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ugyanazt a technológiát használják az adatmentésre, kevés olyan cég van, ami ilyen irányú fejlesztéseket végez, szóval szinte teljesen mindegy. :)
2017. nov. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
logikai sérült merevlemezről Te is tudsz mentést csinálni.
2017. nov. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Elvittem egy helyi üzletbe ahol az elveszett adatoknak egy harmadát tudták csak visszanyerni a datagetback progival,és pechemre ami pótolhatatlan adat, nem került elő.

Ezek a cégek azt írják a honlapokon illetve írtak emailt mert rákérdeztem, hogy az otthoni próbálgatás több kárt okoz mint használ, és ne tegyem a gépházba, mert ha fut a lemez a rendszerrel, akkor még több adatot ír felül.

2017. nov. 22. 21:39
 4/6 anonim ***** válasza:

A datagetback nem sokat ér -> Data Rescue.

Egy rendszer se ír semmi egy másodlagos meghajtóra, amíg nem engeded.

Egyébként se W10-l csináljuk. Live CD/USB

2017. nov. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
vagy EaseUS Data Recovery
2017. nov. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kettő utolsónak, de nem értek ilyen progikhoz, ismerősöm szokta csinálni a rendszer újratelepítését is, így be nem fogom szerelni a gépházba azt a lemezt, sőt azt sem tudom, hogy kell. Tehát köszönöm a progik ajánlását, de inkább biztosra mennék egy ehhez értő céggel, csak azt nem tudom melyiket válasszam, mert minél több nagyon fontos adatot szeretnék visszakapni.
2017. nov. 22. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!