Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Megvettem steam en a moh...

Megvettem steam en a moh airborne-t, és fel is települt rendesen, de mikor elindittanám azt irja a videó kártyád nem támogatott, lehet ezel valamit kezdeni vagy buktam?

Figyelt kérdés
2017. nov. 25. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha túl gyenge a géped, akkor a lehetőséget buktad. A pénzed nem, erre van a visszatérítési rendszer kitalálva (2 héten belül 2 óra játékidő alatt visszakérheted a pénzed ha a játék nem működik).
2017. nov. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Konfig?

Lehet csak drivert kell frissíteni.

2017. nov. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

a kionfig ez egy laptop INTEL(R)CORE TM i3 4010U cpu 1.70ghz


4gb ram


nvidia 820m



ez rendbe hogy nem egy erős gép ,DE simán fut olyan mint cod black ops maxon vagy igazábol felesleges sorplni mer ami elvileg nem támogatoot az egy 10 éves játék ,tehát akkor mit tudok csinálni vagy kérjem vissza pénzt ,dehát na mindegy várom a tanácsotokat köszi

2017. nov. 27. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!