Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » HELP! Nem akar egy videó se...

HELP! Nem akar egy videó se elindulni rendesen a Windows Media Player-ben. Tudtok rá valamilyen megoldást? Bővebben lentebb.

Figyelt kérdés

A videó nem megy, csak a hang. Eddig nem volt ilyen problémám, egyik napról a másikra történt.

Csak a videó kezdő képét adja be. Így: [link]

Valamint alul ezt írja ki: [link]



2015. júl. 17. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:

vlc,smplayer....

google

2015. júl. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én arra gondoltam, hogy a WMP-t hogyan lehetne helyrehozni és nem arra, hogy milyen másik program van, amivel videót játszhatok le...
2015. júl. 17. 20:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez így nagyon furcsa. -Elsőre próbáld meg a társításokat, hátha helyreáll úgy. Jobklikk/társítás6szoftverválasztás...


-Ha nem javul, akkor telepíts egy ffdshowt, azzal nem okozhatsz galibát, tiszta szoftver. [link]

2015. júl. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jobb gombbal a képre kattinva nincs lehetőség a videó és az effektek között választani? Egyébként én is csak más lejátszót tudnék ajánlani, de nem teszem, ha neked a WMP jó. Egy másodpercet nem bírnék ki a Windows Media Player-el.
2015. júl. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Most jutott eszembe egy szögegyszerű program, az MPC HC. Ezzel azért tehetnél egy próbát.
2015. júl. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!