Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » MIUI Samsung Galaxy note 10.1...

Dockos. kérdése:

MIUI Samsung Galaxy note 10.1 tabletre?

Figyelt kérdés
Üdv! Az lenne a kérdésem, hogy megérné e egy MIUI-t telepíteni a régi tabletomra. Eléggé szenved már szegény a sima android alatt, régi példány, csodálom is hogy idáig húzta. Olvasgattam, hogy a miui alatt a gépek jobban futnak, és ezért vetődött fel bennem ez a kérdés.

2017. nov. 28. 21:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem miui van a telómon, de gyári, így ezzel nincs semmi baj sem. Viszont! Amikor főzött romokat készítenek, benne van a pakliban (sok jó dolog mellett), hogy 1-2 funkció kiesik. Én így offoltam örökre az előző telómon a kamerát. Ha nem félsz hogy elrontod, akkor hajrá!
2017. nov. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És véletlen nincs e valami olyan hely ahol kicsit biztosabb eredménnyel megcsinálnák nekem? Mivel nem vagyok annyira jártas az egész műveletben...
2017. nov. 28. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!