Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10-be ehhez muszáj...

Windows 10-be ehhez muszáj beírni a jelszót?

Figyelt kérdés
Szereztem egy laptop-ot amin windows 10 fut adminisztrátori belépési jelszóvan de nem tudom mi a jelszó és szeretnék a laptop-ra egy windows 7-et rakni csak nem jöttem rá hogy hogy kell mivel le van kódolva a laptop,próbáltam parancssorból,biosból kivenni/resetálni de nem sikerült és még bootolni sem tudom külső tárhelyről(pendrive-ről),kellene néhány tipp amivel meg tudom ezt oldani,mert nem hiszem hogy amelyik gépen windows 10 operációs rendszer fut,azon muszáj beírni a jelszót ahhoz hogy bármit tudjak kezdeni a géppel.
2017. nov. 30. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Veszel bele másik hdd-t.
2017. nov. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak ez az egy megoldás van? :(
2017. nov. 30. 21:36
 3/8 anonim ***** válasza:
Miert nem tudsz bootolni pendriverol? Annak nincsen koze a Windowshoz, sem az adminisztrator jelszavahoz.
2017. nov. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3 nak igaza van . Telepíts pendrive ről és kész
2017. nov. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Így van. Ha nem tudod feltörni ideje formázni. Kikeresed a laposon mivel hívod elő a BIOS-t (jellemzően Del, Enter, F1, F4, F12 stb).
2017. nov. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

de nem azt írja nem fér hozzá a BIOS-hoz?

Van ahol a fast boot be van kapcsolva és max a windowsból tudja segédprogrammal elővarázsolni. pl Toshiba Tecra



vagy bios reset de ahhoz nem ért gondolom, vagy másik gépbe átrakja a HDD-t és leformázza, vagy esetleg kihúzza a HDD-t, berak egy live cd linuxot, és visszadugja a HDD-t vagy külső USB-s rack-ben leformázza linux alól gparted-del vagy valami fdisk-kel



(remélem nem lopott cucc és azért nem tudsz hozzáférni...)

2017. dec. 1. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem lopott nyugi,hanem voltunk valami lakásba mert a bérlők elköltőztek és ott hagytak egy csomó dolgot ami ment volna a szemétbe és a laptop is ott volt,ez nem kukázás nyugi xd. :)))
2017. dec. 1. 09:02
 8/8 AntZ ***** válasza:
2017. dec. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!