Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Le tudom szoftveresen kapcsoln...

Le tudom szoftveresen kapcsolni a laptop akkumulátorának töltését?

Figyelt kérdés

A kérdésem az lenne, hogy a munkámhoz használt laptopomat szinte asztali gépként, 10-12 órában gyűröm - nem éppen energiatakarékos módban - különböző tervezési és grafikai feladatokhoz, és sajnos olyan konstrukció, hogy rendesen beleépítették és nem lehet hozzáférni az akkumulátorához, csak ha kismillió csavart, és vele együtt a komplett hátlapját eltávolítom - a garanciával együtt...


Nos, a kérdésem az, hogy megbontás nélkül, vagyis szoftveres úton le tudom-e "kapcsolni" az akksit, és töltés nélkül csak tápról működne, amikor otthon használom???


Az intenzív használat megviseli az akksit, fokozatosan veszít a kondíciójából, mert vagy állandóan töltésen van, amikor belefeledkezem a munkába, vagy egész nap csak töltöm, merítem, töltöm, merítem...


Egy HP Omenről van szó, ha valakinek van erre valamilyen ötlete, vagy jó tanácsa, azt megköszönöm.



2017. dec. 3. 14:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Raneztem, nem talaltam a HP-tol ehhez akkumlator-kimelo szoftvert. Valoszinuleg nincs erre lehetoseg.
2017. dec. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A beepitett akksisok, ha teljesen feltoltodott, nem toltik tovabb, olyan, mintha ott se lenne
2017. dec. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor hagyom a töltőn, és csak akkor merítem, ha házon kívül megyek vele.
2017. dec. 3. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!