Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » 100 gigás C meghajtómon...

100 gigás C meghajtómon elfogyott a hely. A felhasználók mappa 57 gigát foglal, az alkönyvtárai összesen alig néhány gigát foglalnak. Hol lehet az a legalább 50 Gb? Hogyan tudnék felszabadítani helyet?

Figyelt kérdés
2017. dec. 4. 10:57
1 2 3
 11/23 HyperPosSum válasza:
Nyisd ki a Users mappát! Amúgy rendszergazdaként futtattad, ahogy az 5-ös válaszoló is javasolta?
2017. dec. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

A tegnapi párbeszéd alapján most már eddig eljutottam:

[link]

2017. dec. 5. 12:35
 13/23 A kérdező kommentje:
Ja, bocs' nem tudom, hogy rendszergazdaként futtattam -e, csak kattintgattam, ahogy lépett tovább...
2017. dec. 5. 12:56
 14/23 A kérdező kommentje:
Mennem kell, holnap tudom folytatni Köszi!!!
2017. dec. 5. 13:35
 15/23 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi az eddigi segítséget, most (és ma már) nem vagyok annál a laptopnál, amelyiken a helyet kellene csinálni a C meghajtón. Azért "innen is" megkérdezem,(időnyerés céljából) hogy mely file-okat lehet kitörölni a TEMP könyvtárból - vagy melyeket kell meghagyni, hogy ne legyen "baj"?
2017. dec. 5. 16:02
 16/23 HyperPosSum válasza:
Minden fájlt törölhetsz a temp-ből, ami kell a rendszernek, azt nem fogja engedni.
2017. dec. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, az eredményről visszajelzek (hogy mennyi giga szabadult fel)...KÖSZIIIII
2017. dec. 6. 09:38
 18/23 A kérdező kommentje:
Sajnos, csak egyenként engedi törölni a file-kat, és, ha 20 db 57 megás filet letörlök, alig szabadul fel hely attól a C -n. Hol, hogyan kell beállítani a programot, hogy rendszergazda módban fusson? Angolul írja ki a dolgokat installálás közben, nem tudom, ez a módállítás hol következik....
2017. dec. 6. 12:26
 19/23 HyperPosSum válasza:

Csináld azt, hogy a WinDirStat-ban a Temp mappára jobb gombbal rákattintasz, majd a menüben az "Intéző megnyitása" szövegre. Ekkor bejön a Windows fájlkezelője a Temp mappával. Megnyomod egyszerre a Ctrl és az A gombot, így kijelöli a Temp teljes tartalmát. Delete.

Kipróbáltam, nem kell rendszergazda módban futtatni.

2017. dec. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek, különösen: #5, és Hyper... - nek. Működött a dolog, csak sajna nem tudtam végigcsinálni, mert mennem kellett - de így is felszabadult kb. 4 giga. Azért nem több, mert a kuka nem bírta nyelni a törölteket, én pedig legalább 30 gigát kitöröltem a kukából (3 - 8 gigás részletekben). De tovább nem volt időm - holnap megint végigcsinálom, hadd tisztuljon, ami nem szükséges. Persze lehet, ha újraindítom a gépet, több szabad helyet mutat, mint most azonnal (vagyis, nem tudom, hogy lehet-e - majd kiderül). Nagyon köszönöm mégegyszer is!!!!!!
2017. dec. 7. 16:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!