Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Laptop gyorsítása?

Laptop gyorsítása?

Figyelt kérdés
Fekete pénteken vettem egy laptopot asus x751n-et ,de a proceszor használat netezés közben néha 100 százalékon van és nem gyors mit gondoltam . 1.1ghz proceszor van benne dualban azt nem tudom hogy felvan e húzva vagy alapból 2.4en fut a két mag vagy ez a turbo boost mod ,mert még nem volt laptopom ? 4gb ram van mellé integrált vga-val .

2017. dec. 5. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát ez aztán egy szép kerek mondat volt. Pont rád van szükségük a boltoknak a készletkisöpréshez.

Megvettél egy lapost egy harmatgyenge celeron procival.. Ettől függetlenül böngészés közben nem kellene 100%-on pörögnie. Több program is tekerhet a háttérben azokat kellene kilőnöd. A turbo boost magától működik.

2017. dec. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
dirtywindows : Optimalizálás lassabb számítógépekre. Ezeket megpróbálhatod.
2017. dec. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Frissítéskor szokott még ilyen lenni új gépeknél. Sajnos a celeron procik ettől még gyengék ahogy írták. Amit lehet gyorsíts, vizuális hatásoknál vegyél ki minden pipát pl próbából. Van egy AshampooLiveTuner, ami talán segíthet a Ashampoo WinOptimizer15-ben részprogram.
2017. dec. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!