Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop gyorsítása, illetve...

Laptop gyorsítása, illetve wincseszter csere SSd-remegéri-e?

Figyelt kérdés
Van egy minimálisat használt laptop (igaz nem mostani darab már de így örököltem) Samsung 300E5A-A02 es DualCore Intel B800 1500Mh ----Dual DD3 3GB memoriával . Mivel nagyon lassú szeretném gyorsítani egy 120GB SSD-vel. Eredeti OP rendszer van rajta amit anno a cég rakott fel.Kérdésem érdemes -e ????? (van akik azt mondják semmit nem gyorsul a CPU miatt )HA még is gyorsulna akkor még lenne egy kérdés mivel SATA2 -es és én SATA3 tennék bele lehetséges-e vagy csak SATA2-el lenne kihasználva a SSD gyorsasága?

2017. nov. 6. 18:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Vettem, hoigy mégis legyen hordozhatóm egy Dell laptopot, úgy 15 éves, kapott SSD-t, 4 GB ramot, és a leggyorsabb processzort, ami beletehető.

Szárnyakat kapott. ég és föld a különbség, a proci később került bele...

Érdemes cserélni perzse azért picivel több türelem kell, de jól használható.

Nézz körül Ebayen, onnan vettem a procit 3e-ért.

2017. nov. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a gond a szervíz mondta a proci nem cserélhető ezért nem érdemes beletenni SSD-t:(((
2017. nov. 6. 18:14
 3/6 A kérdező kommentje:
Jobban hiszek amit a gyakorlatban már megtapasztaltak-mint a szervíz véleménye. Ha valamennyit gyorsulna már az is megérné egy olcsóbb SSD -t .
2017. nov. 6. 18:30
 4/6 anonim ***** válasza:

Gyereknek vettem még karácsonyra SSD-t, ő is meglepődött.

Persze azért hozzátartozik, hogy újratelepült a rendszer, ami azért mindig gyorsabb, mint később.

De már a telepítés is meglepi volt, harmad annyi idő alatt felkúszott, mint a vinyóra.

Telepítseimet amúgy pendriveról csinálom.

Nem akarok NETÁN CSALÓDÁST OKOZNI, de szerintem megéri.

2017. nov. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen csak itt a fő kérdés ilyen proci mellett is megérie??!! (Mivel nem cserélhető a CPU)
2017. nov. 6. 19:09
 6/6 anonim ***** válasza:
meg, de előbutóbb úgyis le fogod cserélni ezt a gépet és az ssd abba is jó lesz majd.. de biztosan fogod érezni a változást!
2017. nov. 9. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!