Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Microsoft miért nem hagyja...

A Microsoft miért nem hagyja benne az újonnan kiadott windows-okban az előzőek témáit választható felszínként?

Figyelt kérdés
Jómagam mikor kijött a Win8 és kipróbáltam sokkal gyorsabb volt a gépem tőle, de ami miatt nagyon nehezen szoktam meg az a kinézete volt. És szerintem a felhasználók legalább 90%-a a kinézet miatt nem akar váltani. Ha benne hagyták volna a Win7-ben az Xp kinézetét mintegy választható lehetőségnek, szerintem sokkal gyorsabban sokkal többen át álltak volna, úgy mint pár éve mikor kijött a 8 majd a 8.1 és most a 10.

2017. dec. 6. 17:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet valamit benneHAGYNI, ami SOSE VOLT BENNE.
2017. dec. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Shaddark ***** válasza:

Mert akkoriban azt gondolták hogy a mobil, pc és szerver plattformot együtt fogják fejleszteni.

Ami nem túl jó ötlet senki szerint se, de a mai vezetők trendekben és nem IQ alapon gondolkodnak és máshol is ezt látták sikeresnek.


Aztán a mobil piacuk üzletileg megbukott és abba is hagyták.

2017. dec. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!