Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Körlevélkészítés során nincs...

Körlevélkészítés során nincs hibaüzenet, de egy levél sem megy el, ilyenkor mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

MS Office 2010, Win7 alatt, Excelből származik a címlista, MS Word-ben készíteném a körlevelet. a címlistával szépen össze is kapcsolódik, a mezők beszúrása is rendben van, az egyesítés során sincs probléma. A címlistában minden aktív, azaz be van pipálva. Az elküldésnél be van állítva a címzett, tárgy. Az MS Outlook összekapcsolódik az outlook.hu fiókommal (pl. a Google ezt nem engedélyezi biztonsági okokból). A Word-ben el is mentem a kész körlevelet, elküldéskor nincs hibaüzenet.


Az Outlook fiókomban sincs hibaüzenet, engedi a belépést.

Inkább alszok, holnap csak rájövök, mi lehetett a gond. Ha valaki tudna tapasztalatai alapján tippelni, esetleg rákérdezni, mit csinálok, nagyon megköszönném és felpontozom!



2017. dec. 6. 03:41
 1/2 A kérdező kommentje:

Az "Egyesítés e-mailbe" >> "Üzenetbeállítások" menü alatt fura, hogy nem címzett, hanem "Eddig" jelenik meg. És bocsánat rosszul írtam, nem Office 2010, hanem Office 365 ProPlus, amit használok. Tök egyszerűnek tűnik a kör e-mail, de másik hálózatról sem csinál semmit és hibaüzenet sincs...

Köszönöm, ha valakinek van tapasztalata.

2017. dec. 6. 15:35
 2/2 A kérdező kommentje:

Valami hálózati gond volt, a mobilnet nem küldte szét őket (lehet, valami támadásnak észlelete, ezt nem tudom, mert hibaüzenet nem jött), de egy könyvtárból, pedig működött.


Végül rájöttem, hogy az MS Publisher-ben lehet 1 db fájl mellékletet és egy db. CC-t is megadni. MS Word e-körlevélben, sajnos nincs fájl melléklet, se CC.

2017. dec. 7. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!