Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Audacity segítségével meg...

Audacity segítségével meg lehet azt csinálni, hogy egyik sávban zene szóljon, párhuzamosan, a másik sávban szöveg menjen, és amikor indul a szöveg, halkuljon automatikusan a zene, majd ha vége, visszahangosodjon a következő szöveg indulásáig?

Figyelt kérdés
Több szövegrészlet kerülne bele, így automatikusan kellene, hogy halkuljon-hangosodjon alatta a zene. Ha Audacityvel nem lehet megcsinálni, tudnátok helyette másik progit ajánlani? (ingyenesek előnyben)

2017. dec. 6. 17:33
 1/3 DjImipapa ***** válasza:
100%
Automatikusan aligha.... ám egy felhasználó megcsinálhatja szerintem kézi kijelöléssel...:)
2017. dec. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 tabaki ***** válasza:
Így igaz, nem kell ide automatika, például burkológörbével nagyon egyszerű és kényelmes.
2017. dec. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Zénevű ***** válasza:
Automatikusan Sidechainnel tudod megoldani, a beszéd hang hangereje modulálja a zene hangerejét. Sajnos audacityben nem tudom hogyan működik, én FLStudio-ban és Ableton-ban használom ezt a fícsört. 😃 Mondjuk azok meg nem ingyenesek sajnos.
2017. dec. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!