Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudnátok olyan programot...

Tudnátok olyan programot mondani, amivel már meglévő videóban lehetne az ember arcát módosítani? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Hogyan és mivel tudok olyan videót készíteni amiben mondjuk egy fényképet helyezek rá a videóban beszélő emberre arcára? Láttam már ilyen videót, de nem tudom elképzelni, hogy hogyan és mivel tegyem rá a képet a videóban beszélő ember arcára. Nehéz ezt megcsinálni? Milyen program való ehhez?
2017. dec. 6. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem nehéz megcsinálni, ha ért hozzá az ember. :)

Ez már haladó szintű videószerkesztés, és ha nem vagy járatos ebben egy kicsit sem, akkor pár perc után úgy is elmenne a kedved tőle, és a végeredmény is szörnyű lenne. Hagyd ezt a profikra!

2017. dec. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szóval, te megcsinálnád nekem? :)
2017. dec. 6. 19:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze. Minden vágyam az, hogy órákon át videókat szerkesztgessek idegen embereknek, ingyé. :)
2017. dec. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 CspCsj ***** válasza:

Interneten keress "change face", "replace face", "swap face" stb. kifejezésekre.

Pl.: [link]

2017. dec. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezt a Cyberlink PowerDirector programja tudja.

Tools -> Motion Tracker.

Ha akarod meg tudom csinálni neked, nem egy nagy feladat.

Írj privit.


https://www.youtube.com/watch?v=Ex440Zh5TwQ

2017. dec. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!