Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Műszaki informatikus szakon...

Műszaki informatikus szakon fogok jövőre végezni. Szeretnék programot írni, és nem 40 oldalnyi szöveget. A kérdés: Tudtok ajánlani akár meglévő programot, vagy esetleg tudtok mondani olyan dolgot, ami a windowsban számotokra előnyös funkció lenne?

Figyelt kérdés
Gondolok itt gamelésre, vagy bármi egyébre, ami csak szerintetek jó funkció lenn? Lehet mondani androip alkalmazást is, ami szerintetek jó lenne ha a windowsban is szerepelne.

2016. jún. 22. 10:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mi?
2016. jún. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Énsem értem mit akar.

Ötlet kell, hogy milyen progit írj?

Csinálj egy monopolyt.

2016. jún. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szakdolgozatnak mindenképpen kell 40 oldal. :D Azt nem úszod meg. Ha programozol ha nem.
2016. jún. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
Már több ötletkereső emberkének leírtam, neked is leírom, hátha végre te megcsinálod: írj egy crawlert GYK-hoz, ami programozási ötleteket / feladatokat gyűjt.
2016. jún. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Igyis ugyis kell 40 oldalt irnod a program melle, ez az elvaras ugyanis.

Otletrol meg a tanarokkal beszelj, pl azzal, akinel irod majd a szakdolgozatot.

2016. jún. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Dicseretes, hogy nem felesleges szovegelessel akarod megtolteni a dolgozatod.

Egyik otlet: lehetne a Windowsban mission control (olyan, mint ami a MacOSX-ben van). Ez nekem hianyzik.

Masik otlet: Androidra: a mikrofont felhasznalva lehetne irni egy frekvenciamerot. (a hallott hang frekvenciajat megmondja). Ez is hasznos lenne szamomra.

2016. jún. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 SimkoL ***** válasza:

'Masik otlet: Androidra: a mikrofont felhasznalva lehetne irni egy frekvenciamerot. (a hallott hang frekvenciajat megmondja). Ez is hasznos lenne szamomra.' Windows alá pár sor, szkóppal együtt talán 20.

#Kérdező: PcFórum.hu, Prog.hu és itt is merülnek fel érdekes kérdések, problémák amiből lehet ötletet meríteni. Néha én is bogarászok belőlük unaloműzésnek [link] egyeseket tovább gondolva még akármi is kijöhet(ne) belőlük - bár én a leghosszabb oda-ide írt programomról sem tudnék 4 oldalánál többet írni :(.

A másik talán a nyelv. C++ Builder és Delphi alá kismillió komponens létezik Windows alá, amikkel se perc alatt szinte bármi megvalósítható, nincs róluk mit írni. Windows alatt a Java és Python nem játszik - tisztelet a kivételnek -. Marad a C++ és a C#. Ha komolyabb alkalmazást akarsz akkor már csak a C++ - esetleg Delphi - marad, a C# .NET FrameWork függősége miatt.


Ezek után milyen nyelven gondolod ?

2016. jún. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem kell mindenféleképpen 40 oldalt írnom, ha pogramot írok. E mellé csak egy kis szöveget kell írnom, ami segít a megvédésben. Mondták, hogy vagy írunk 40 oldalt, vagy írunk egy programot.


Köszönöm a GYK-s választ.


köszönöm tokaji a válaszod.


Ah nagyon hasznos infó volt SImKol.

2016. jún. 23. 14:13
 9/12 A kérdező kommentje:
C és C++ot tanultam egyébként.
2016. jún. 23. 14:14
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem nagyon értem mi az a GYK sajnos. A crawlert tudom, hogy keresőmotor.
2016. jún. 23. 14:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!