Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Androidos telom van huawei p8...

Androidos telom van huawei p8 lite. Meglehet csinálni a messengert h mindig elerheto legyek? és ha igen akkor hogyan?

Figyelt kérdés
lent van haromszog karika meg négyzet és karika az mindenbol kilep de futnak meg az alkalmazasok de szerintem ugy se leszek mindig elerheto ha azt nyomom meg nem a haromszöget...

2017. dec. 8. 19:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha bejelentkezel a Messengerbe, akkor automatikusan elérhető vagy. Amennyiben a háttérben fut, te közben zenét hallgatsz/videót nézel, bármit csinálsz, akkor nem leszel elérhető, viszont kapsz értesítést, ha üzenetet kapsz. Ugyanez történik akkor is, ha bezárod a Messengert, annyi különbséggel, hogy nem kapsz értesítést, ha írnak.
2017. dec. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
en azt ertem de valaki látok pár ismerosomet h fent van ejszaka is 3:00 kor (éjjel) pedig 23:00 fele aludni szokot.es fent lattam akkor
2017. dec. 13. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!