Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom törölni Windows...

Hogyan tudom törölni Windows 10-ben Defender által karanténba zárt elemeket?

Figyelt kérdés
Elérési utat legyen szíves aki tudja, írja meg.

2017. dec. 9. 17:19
 1/2 anonim ***** válasza:
google az elérési út. És tisztán le van írva milyen módon tudod ki kapcsolni ezt a sz.ságot !!!!
2017. dec. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha gyanus, nem kivánatos elemet talál, akkor a jobb szélső sávban és alul az értesítési ikonoknál jelzi azt. Közben szépen behelyezi a Defender karanténjába. Ha az értesítésre kattintasz, akkor jön elő egy ablak, ott mutatja, hogy mit helyezett karanténba és egyszerűen kitörlöd. A régebbi Defender ablaka egyértelműbb volt, sajnos megváltoztatták, vele pedig jól el is rejtették. Én is az alábbi video alapján tudtam elérni, vagyis probléma nélkül vissza lehet térni a régebbi Defender ablakhoz, mert az azért a rendszerben maradt, csak elő kell hivni. Ha előjön az ablaka a sarkait megfogva nagyitsd meg, majd katt az Előzmények-re, majd a Karanténba zárt elemekre.

https://www.youtube.com/watch?v=5aOEkOySd1Q

2017. dec. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!