Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » 4k-ban mivel vegyek fel...

4k-ban mivel vegyek fel képernyővideót, hogy ne szaggasson?

Figyelt kérdés

felvételnél minden oké, gyönyörűen szaggatásmentesen felveszi(legalábbis nincs jele hogy akadna),

de utána lejátszásnál akad.. wtf??



#felvétel #lejátszás akad hang nem
2017. dec. 10. 11:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
A win 10-nek semmi köze hozzá. :D
2017. dec. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Igen azt sejtettem..

Csak arra gondoltam hogy van pár programom ami nem fut normálisan rajta.. és ez tény

2017. dec. 10. 20:05
 13/16 A kérdező kommentje:

Dehogy veszek fél millás gépet ezér!..

Az 1050Ti alapból tudja a 4k-t.

Külső kamerával veszem fel, a hangot meg utána alá vágom ahogy kell hogy jó minőségben szóljon.. Ennyi

2017. dec. 14. 09:43
 14/16 anonim ***** válasza:
ez azért furcsa, a SPECnek hivatalosan bírnia kellene egy ilyet (bár nem a leggyorabban és legjobb minőségben), bár nem igazán értem min az a képernyővideó.
2017. dec. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

... hát a képernyővideó az az, amikor amit látsz a monitoron, tv-n, azt veszi fel mit csinálsz..

Na én 4k-ban Fl studiozok, így nem kell minden ablakot egymásra rakni szerkesztésnél, bőven elfér egymás mellett is! és ezt akarom felvenni, hogy mit szerkesztettem..

A felvétel után a felvett videó lejátszásánál a hang nem, de a videó akad..

2017. dec. 14. 16:56
 16/16 anonim ***** válasza:
De most komolyan. Mi az ördögért kell neked ragaszkodni a 4K.hoz ? Pláne az Fl Studióban ?
2017. dec. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!