Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan vagy mivel lehet olyan...

Hogyan vagy mivel lehet olyan dia bemutatót készíteni amire ha rákattintasz egyből levetíti?

Figyelt kérdés
És nem tudsz rajta változtatni
2010. jún. 2. 14:41
 1/2 anonim válasza:

Ha nem tudsz rajta változtatni, akkor sehogy!

Viszont ha tudsz, akkor Diavetítés menüpont alatt találsz egy olyan címkét, hogy áttűnések! Arra rányomsz, és jobb oldalt fel fog ugrani egy segédablak(jó esetben) utána pedig alul lesz egy olyan, hogy "Továbbítás" és ott lehet kattintásra, vagy automatikusra....az automatikust magad állíthatod be, hogy mennyi idő után lépjen tovább! És alkalmazhatod az összes diára is! :)

Mert gondolom PowerPointról van szó! Nem tudom neked melyik verzió van, nekem a 2003-as, azzal tudom, de a 2007-est vagy többit ne kérdezd, ott tanácstalan vagyok!

Sok sikert! ;)

2010. jún. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Arra gondolok,hogy van egy ppt-d aminél kattintgatni kell.Ha átnevezed pps-re akkor viszont automatikusan el fog indulni. Megcsinálom ha akarod,csak tedd föl a netre.
2010. jún. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!