Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi okozhatja azt hogy minden...

Szbuadp kérdése:

Mi okozhatja azt hogy minden játék furán akad mintha 20 alatti fps-el futna, holott 80-100 a fraps program által mutatott érték, viszont ha bekapcsolom a vsynsc-et azonnal folyamatos lesz a kép?

Figyelt kérdés
Egy Lenovo z50-70-es laptopon észletem a problémát amiben Core i7-4510 processzor, 8GB ram és egy Geforce 840m 4GB videókártya van.
2017. dec. 11. 15:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínű hogy fps drop ok vannak amikor kimarad egy két frame. Ez azt hiszem hogy azért lehet mert 80 framet küld a kártya másodpercenként de a monitor csak 60 at tud megjeleníteni és így csúszás alakul ki és eldobja a framet. A Vsync azt csinálja hogy hozzáigazítja hogy a kártya csak 60at küldjön és így nincs ez a probléma. De nem tudom miért akad a játék mert nekem ilyen gondom nem nagyon volt.
2017. dec. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezzel csak az a probléma hogy ha a játékon belül lefixálom 60 vagy akár 30 fps-re vsync nélkül, akkor is ugyan olyan rossz a kép.
2017. dec. 11. 17:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor sajnálom de nincs ötletem :/
2017. dec. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!