Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win 8.1 OEM telepíthető másik...

Win 8.1 OEM telepíthető másik PC-re is bármilyen tiltás és egyéb galiba nélkül?

Figyelt kérdés

Még régebben, Win 7 OEM op rendszert már sikeresen felraktam az elmúlt években több gépre is, eddig simán működnek.

Sok helyen olvasom, hogy ha OEM-es szoftvert akarok másik gépre rakni, akkor le lesz tiltva stb.

Bár én ilyen a 7-el soh nem tapasztaltam.

Jelenleg laptopon fut a 1,5 éve vásárolt 8.1 , de szeretném egy asztali PC-re is feltenni mert nincs most pénzem venni egy másik nem OEM-es Windowst, kalóz meg kizárva.



#OEM #windows 7 OEM #windows 8.1 OEM
2017. dec. 11. 17:21
 1/1 anonim ***** válasza:
OEM-et másik hardverre nem vagy jogosult telepíteni és aktiválni. De ha eltekintünk ettől az egyébként Microsoft-os marhaságtól (sokak szerint hiába csinálja, nem lehet ilyen korlátozással licencelni az EU-ban), akkor is igaz az, hogy egy termékkulccsal egy példány egyidőben csak egy PC-n lehet. Tehát amit csinálni szeretnél, az nettó kalózkodás, a megbízható működése meg kérdéses.
2017. dec. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!