Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan törölhetem le a Chromiu...

Hogyan törölhetem le a Chromiumot?

Figyelt kérdés
Véletlen letöltöttem, miközben egy másik alkalmazást szedtem le. Sehogyan se tudok megszabadulni tőle? A telepített programokba beléptem, ott rámentem az eltávolításra. Ott már nem is találom, mégis minden egyes gépindításnál elindul magától. Mit csináljak, hol találhatom meg? Start menüben sem szerepel!

2017. dec. 12. 10:15
 1/4 DjImipapa ***** válasza:

Ha valaki egyszer elmagyarázná, hogy a rákba lehet "véletlenül" bármit is leszedni-telepíteni, nagyon hálás lennék.... nekem még nem sikerült.

Mást igazán nem tehetsz, mint azt, hogy rendesen vissza, azaz feltelepíted, majd pl. revouninstaller használatával eltünteted....:)

2017. dec. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Windows keresőbe beírod, hogy msconfig, majd az automatikus indítás fülön megnézed az elérési útját
2017. dec. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Úgy lehet véletlenül letölteni, hogy nem kérdezett rá külön, hogy akarom-e vagy sem, hanem mikor töltöttem le a videós progit, jött az is, meg avg is. Az avg nem zavar, de ez igen.
2017. dec. 12. 14:29
 4/4 DjImipapa ***** válasza:
Megnézném....csak kíváncsiságból is...:) Pontos infót adhatnál, ha kell üzenetben!:)
2017. dec. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!