Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mitől lehet az, hogy Win10-en,...

Mitől lehet az, hogy Win10-en, az ideiglenes fájlok egyik pillanatról a másikra 60+ GB-re nőttek? Ezeket törölhetem?

Figyelt kérdés

Az biztos, hogy nem vírus, mert sem a Windows Defender, sem pedig az Avast nem jelez semmit, teljes körű vizsgálat esetén sem. (illetve nem is szoktam kétes eredetű oldalakat felkeresni és elég körültekintő vagyok)


Az megoldja a problémát ha a rendszerfájlok törlése menüpontban kiválasztom az ideiglenes fájlokat és törlöm? Ez nem okozhat gondot?



2017. dec. 1. 09:50
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
A Windows eredeti, 64 bites, Home verzió, illetve egy SSD-re van telepítve. (nem tudom, hogy ez mennyire mérvadó)
2017. dec. 1. 09:52
 2/20 Dongaben ***** válasza:
60 Gb-os "hirtelen" növekedést nem is tudnék elképzelni... Az nagyon sok! Azt be tudod másolni, mik ezek?
2017. dec. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
#2 Pedig így volt, de megpróbálom kikeresni.
2017. dec. 1. 10:05
 4/20 Dongaben ***** válasza:
Azért fura, mert 60 Gb-ra nagyjából 3x felférne az egész Op. rendszer...
2017. dec. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Itt elméletileg látható:

[link]

[link]


Az helye kb:

C:\User\Felhasználó\AppData\Local\Temp\

és ezen belül legörgetve található a fájl.

2017. dec. 1. 10:15
 6/20 A kérdező kommentje:
#4 Tudom, eddig kényelmesen elfért a Win az SSD-n, most pedig alig van pár GB szabad hely. :/
2017. dec. 1. 10:16
 7/20 A kérdező kommentje:
A helye*
2017. dec. 1. 10:16
 8/20 Dongaben ***** válasza:
Ettől nem lett jobb...:) Mindegy. Ha újra volt indítva a gép. akkor ezekre már semmi szükség. Használhatsz valamilyen "takarító" programot, pl. "CCleaner", vagy hasonlót.
2017. dec. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Dongaben ***** válasza:
A "Nézet"-nél pipáld be a "Rejtett elemek"-et. Akkor valamivel többet láthatunk.
2017. dec. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

#8 Pontosan kilistázni hosszú lenne, meg nem is igazán írja ki a program amivel nézem a fájlok nevét.


Egyébként a rendszerfájlok törlése opció is jó megoldás? A cleaner programokat nem annyira szeretem.


Esetleg a vírusirtó is felkínálja ezt a lehetőséget, mármint a felesleges fájlok törlését.

2017. dec. 1. 10:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!