Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Most vettem egy laptopot...

Most vettem egy laptopot win10-re milyen virusirtot tegyek?

Figyelt kérdés

2017. dec. 15. 18:00
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Ha nem jársz veszélyes helyeken az interneten, akkor elég a beépített windows defender.
2017. dec. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2017. dec. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%
Elsőnek igaza van. A W10-nek már olyan saját beépítésű biztonsági központja van (Windows Defender), hogy abszolut nem kell rá virusirtó. Ennek ellenére sokan töltenek rá, mert félnek. A külön virusirtó használatával még rosszat is csinálnak a W10-el, mert ez automatikusan kikapcsolja a Defendert. A külön virusirtó használatával csak a virusirtó gyártók óriási konkurrenciaharcában veszel részt. Mindegyik a sajátját dicséri, mert mindegyik meg akar élni. A Windows Defender is a veszélyes fájlokat azonnal karanténba helyezi, onnan pedig kitörölhetőek.
2017. dec. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Amíg nem volt normális vírusirtód addig nem is tudod hogy mennyi támadás ér.A jó a deffender dumát szintén ilyenek írják.A winfos ad egy alap védelmet mert a win10 úgy lett megírva hogy nélküle folyamatos figyelmeztetés lenne a böngészés ezért befogták a száját."Ha nem jársz veszélyes helyeken" egy onlinefilm oldalon 4-8 blokkolásom van némelyikbe be sem enged a vírusirtó úgy tele van szeméttel, amit a deffender nem is jelez és akkor még hol a cicisoldal? Te tudod....
2017. dec. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

ez az utolsó hozzászólás tetszett. :D

Akkor melyik virusirtó lenne ideális?

2017. dec. 16. 22:01
 6/9 anonim ***** válasza:

A fent linkelt ingyenes változat egy neves használható vírusirtó változata, nemrég dobták piacra.Ugyanabból az adatbázisból dolgozik mint a fizetős nagy-tesója csak kevesebb szolgáltatással.Cserébe nem bombáz ajánlatokkal, minimális a gépigénye. Bővebb szolgáltatású ingyenes ajánlatom még az Avast nagyon sokat fejlődött az elmúlt években cserébe néha zokog hogy vedd meg....Egyik nagy előnye hogy van rendszertöltéskori vizsgálata nem kell Live CD hogy a Winfost átvizsgálja.

[link]

Az idei győztes a BitDefender (elfogulatlan tesztek ...persze) ezt nem használtam de a fórumok szerint használható, lassítja a boot/kikapcsolás időt sokak szerint. [link]

Hogy melyik a jó ? ? ? amit éppen használsz.

Az Avast javára mondom hogy hosszú éveken át használtam, első volt aki a rendőrségi vírust segéd nélkül tudta törölni, minden évben valami új szolgáltatással bővül, van távelérése egy másik géphez ha éppen a nagyi gépét kell piszkálni.... Az ősszel megjelent Kaspersky free-t tesztelem a megjelenés napjától.Már tudom mit nem jelzett és blokkolt az Avast.Nincs fölöslegesen felugró ablak nincs extra szolgáltatása. Amit tud:

-Fájlvédelem

-Webvédelem (beérkező exe fájlokat is)

-IM védelem (Chatelés védelem)

-Levél védelem

Nem sok de egy átlag felhasználónak elegendő.

Természetesen mindegyiknek a fizetős változata jóval többet tud.

2017. dec. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nkm ESEt nod 32 van elég jó pedig nem csak biztonságos helyeken fordulok meg:D
2017. dec. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, csak a "WINfos"-irtónak elég kicsiny adatbázisa van. Használj megbízható szoftvert, megbízható és rendszeresen frissített adatbázissal! Én a Kaspersky-t ajánlom
2017. dec. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A virusirtók torrentezésnél törlik a felülirt fájlokat, a Defender nem törli, hanem karanténba zárja és te döntöd el, hogy engedélyezed-e vagy véglegesen törlöd. Ez mindenképpen előnye. Persze a virusirtókat meg ugye addig ki lehet kapcsolni. Az pedig igaz, ami már a csapon keresztül is folyik: a legjobb virusírtó maga a felhasználó, 100%-os pedig nincs.
2017. dec. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!