Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan töröljem ki az Amazont?...

Hogyan töröljem ki az Amazont? (szerintem vírus)

Figyelt kérdés
Az Amazon Assistant program kb. másodpercenként megnyílik,és hiába zárom be,újra megnyitódik. Próbáltam kitörölni többféle módon is,de folyton azt írja,hogy nem tudom kitörölni,mert a program használatban van.(mivel folyton megnyitódik). Illetve a vírusirtó sem találja a hibát. Hogyan törölhetem ki?

#vírus #törlés #megnyitódik
2017. dec. 16. 12:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha a hivatalos Amazon Assistant-ról van szó, az egy böngészőbővítmény. Eltávolítását bemutatják az Amazon oldalán:

[link]

2017. dec. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,de azt elfelejtettem írni,hogy Windows 10-em van. Illetve nem én töltöttem le az Amazont,szóval az is valószínű,hogy nem hivatalos. Továbbra is várom a válaszokat! :)
2017. dec. 16. 13:08
 3/3 anonim ***** válasza:
A feladatkezelőben megkeresed a háttérfolyamatok között keresd meg és menj rá hogy feladat befejezése (jobb alsó sarok). Ha pedig nem találsz ilyet akkor gyanús programnevet keress és azzal csináld meg ezt utánn ael tudod távolítani.
2017. dec. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!