Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lefagyott a PC-m. Újraindítás...

Lefagyott a PC-m. Újraindítás után a monitor nem akar bekapcsolni, "no signal"-t írt ki. Mi a probléma?

Figyelt kérdés
A monitor kábelt kicseréltem egy újra úgyhogy azzal nem lehet gond. A Ramokat és a videókártyát is ujra beraktam. Egyéb ötlet esetleg?
2017. dec. 19. 20:58
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és mindez win7 telepítés után kb. fél órával történt mikor épp egy szoftvert (Pokerstars) telepítettem fel rá. (Hátha ez számít valamit)
2017. dec. 19. 21:03
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
CMOS-reset a következő.
2017. dec. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Közben bekapcsolt a monitor, miután pihentettem kb. 15 percet a gépet és bekapcsoltam. Következő újraindításnál most ugyanugy nem akar bekapcsolni a monitor. Lehet valami túlmelegszik?
2017. dec. 19. 22:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor simán kikacsolna, inkább az alaplap haldoklik.
2017. dec. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Közben rajöttem, hogy ez a probléma CSAK újraindításkor áll fenn- sima ki-be kapcsoláskor nem. Ez azóta van, mióta újratelepítettem Win7-et, azelőtt nem volt ilyen gond...
2017. dec. 20. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!