Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem tud újraindulni a gépem,...

Nem tud újraindulni a gépem, nem tölt be semmit, pedig frissítés miatt naponta 5x újra akar indulni, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Win10-em van, napi szinten kikapcsolom az update szutykokat, mégis minden nap 2 óránként frissíteni akar ami újraindítással történne akár frissítés közben is, de onnantól megáll a frissítés, mivel nem tud újraindulni. Aztán jön az üzenet, hogy windows helyreállítása és ha szerencsém van bekapcsol... Remélem érthető. Mit csináljak már vele? Hónapok óta húzom az időpontot, beállítom, hogy X nap múlva jöjjön fel, de akkor is bsztat vele naponta. Aktiválva van, de mégsem tudom kikapcsolni, megőrülök tőle.

Szerelő azt mondta, nem tudja mitől nem tud újraindulni... Vágjam ki? Az előlapi gombbal sem tud.. Villog a monitor, de semmi más. Újratelepítve ilyesmi volt már, nem oldja meg.



2017. dec. 20. 10:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
tököm tele van ezzel az updattel én viszonylag jól átvészeltem de annyi ilyen kérdést látok nem igaz, ilyen dilettánsak, vagy direkt csinálják ezt
2017. dec. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 DjImipapa ***** válasza:
Idézlek: Win10-em van, napi szinten kikapcsolom az update szutykokat..... 1. w10 semmirevaló, 2. nem jól kapcsolod ki a frissítőt. W7-W8.1 combóm van, semelyikkel semmi baj nincsen!:)
2017. dec. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nekem sincs a win10-el, minden oké, amire én használom, internet, pár játék stb, tökéletes.. a frissítéses részt kizárva. Nem szívesen raknék vissza win8-at, már megszoktam ezt. És hidd el, hogy nem tudom kikapcsolni, mert most is kivan. Mégis felugrik az ablak. Egyébként a kérdésem az is, hogy mitől nem tud újraindulni a gépem? Mert ha újratudna, lefrissítené és békén hagyna. Köszi a válaszokat.
2017. dec. 20. 12:00
 4/13 AntZ ***** válasza:
A gépházban indítsd újra. Úgy próbáltad már?
2017. dec. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Persze. Kiírja,hogy újraindul aztán fekete kép és villog a monitor gombja, mintha kikapcsolt volna, pedig megy a gép.. Csak hát nem jön be semmi. A házán a gombbal sem tud újraindulni.
2017. dec. 22. 22:48
 6/13 AntZ ***** válasza:
Lehet, alvó állapotba, vagy hibrid alvásba kapcsol.
2017. dec. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Erre hol tudnék rálesni? Átállítani vagy valami?
2018. jan. 1. 19:28
 8/13 A kérdező kommentje:
SOS. Azóta se tudom kikapcsolni a frissítéseket.Jelenleg bombával zaklat a Windows. 30 percről számol vissza pár óránként és 30 perc múlva frissíteni akarja magát amit ugyebár nem tud mert többször újra akarna indulni, aztán már helyreállítás stb... A bombát tudom húzni még, de megőrülök. Ha újrarakom se lesz jobb, mert feszt talál valami frissítést.
2018. febr. 8. 21:19
 9/13 anonim ***** válasza:

Na ez az a pont, amely miatt nekem nem kell ez a félig-se-kész gagyi Windows10! Nekem is állandóan frissitett, de begorombultam és a Windows7 került vissza.

Futtass le online scannert, hátha vírus van.

2018. febr. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Találj egy napot, amikor békén tudod hagyni és akkor hagyd, hogy lefusson a frissítés. Nekem ez segített Windows 7-ben.
2018. febr. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!