Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Be akartam jelentkezni a...

Be akartam jelentkezni a Steambe és hiába adtam meg a jelszavamat ill. e-mailemet nem hajlandó beengedni a gép. Megváltoztattam a jelszavam és akkor sem. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
probléma,steam,programok

2017. dec. 30. 23:43
 1/5 A kérdező kommentje:
Egymás után többször is megváltoztattam a jelszavam amire a kódot meg is kaptam az e-mail fiókomba de ahogy megadtam az új jelszavamat a szokásos nóta megint:hibás felhasználló nevet vagy jelszót adott meg.Mi lehet a gond? Igaz a jelenlegi merevlemezemet használtan rendeltem.Lehet ennek köze hozzá??
2017. dec. 30. 23:49
 2/5 anonim ***** válasza:
A steam kliensel meg a böngészővel is ezt csinálja?
2017. dec. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nah megoldódott a probléma.Kitöröltem a Steam-et a gépemről és a továbbiakban majd marad a torrent.Ez egy .......... banda és sok-sok eurót belefektettem kb. egy 100-ast összesen de szerintem ők... inkább nem mondok véleményt.Amit ezek biztonságnak neveznek,hát ez röhej erre nincs más kifejezés.
2018. jan. 1. 02:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha megpróbáltál tényleg mindent, akkor szerintem meghekkeltek.
2018. jan. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

4.Válaszoló.

Hát sajna hogy igy van de szerintem is ez a szitu.

2018. jan. 4. 04:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!