Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Át tudom tenni a windows-t...

Át tudom tenni a windows-t egy másik gépre?

Figyelt kérdés
Anyukám kapott egy laptopot, amin csak Endless os van. Arra gondoltam, hogy a saját windows 8.1-em átmásolnám az ő gépére ha ez lehetséges. Készítettem egy ilyen bootolható pendriveot a miscrosoft honlapján található programmal és odáig eljutottam hogy elkezdi bebootolni meg telepíteni a windowst, de termékkulcsot kér. Productkey programmal megkerestem a sajátom kulcsát , de nem fogadja el.Arra gondolok, hogy az lehet a probléma, hogy nem a saját windowsomról csinált másolatot a microsoftos program, hanem letöltött egy új windows-t és ahhoz igényelni kéne kulcsot. Tudtok valami megoldást? Anyukámnak munkához kéne és csak a windowssal boldogul, de bután nem néztük meg hogy nem lesz rajta mikor megvettük.

2017. dec. 31. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:
A megvásárolt licenced 1 gépre szól, ezért nem fogja több gépen aktiválni. Ahhoz külön "family pack" jellegű licenc-szel kell rendelkezned ami 1 darab kulcsot 3 gépen enged egy időben aktiválni.
2017. dec. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Cseréljetek gépet!
2017. dec. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Arra gondolok, hogy az lehet a probléma, hogy nem a saját windowsomról csinált másolatot a microsoftos program, hanem letöltött egy új windows-t és ahhoz igényelni kéne kulcsot"


Nincs olyan, hogy 'a te Windowsod'. Az oprendszer dettó ugyanaz minden gépen. A probléma forrása, nemes egyszerűséggel, hogy ez a termékkulcs már aktiválva van, és csak egyszeri aktiválást enged a licensz.

2017. dec. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 lali51 ***** válasza:
Ha munkához kell akkor venni kell egy licenszet.
2017. dec. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!