Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Messengeren ha valakinek mar...

Messengeren ha valakinek mar egyszer benne volt a jelszava, de kitoroltem a fiokot, vissza lehet valahogy allitani?

Figyelt kérdés
Bocsi a hulye fogalmazasert, elegge faradt vagyok:D Szoval az erdekelne, hogyha valakinek a telefonomba egyszer mar meg volt adva a fiokja, es a jelszoja is meg volt jegyeztetve, de en par nap utan kitoroltem, vissza tudom valahogy hozni a fiokot a jelszoval egyutt?

2018. jan. 2. 01:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Röviden:

Nem.


Hosszabban:

Leginkább azért mert a program nem a jelszót tárolja. A jelszó és név alapján a facebooktól kér egy azonosítót (tokent), és annak segítségével működik a továbbiakban. Ha törölted a fiókot az eszközön, ezt deaktiválja a rendszer és viszont látásra.

Ha esetleg a Messenger BKV szintű biztonsággal üzemel, akkor végtelenül drága és és alacsony valószínűséggel adatvisszaállítás útján esetleg talán, de leginkább nem.


Amúgy ne kémkédj mások után, elég csúnyán büntetnek érte, a facebook meg visszamenőleg a fiók tulajdonosának kiadja hogy milyen eszköz honnan és mikor lépett be.

[link]

2018. jan. 2. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nyugalom, nem szeretnek en senki utan kemkedni:D igazabol azert kerdeztem, mert egyik volt baratnom telefonjara be volt irva a jelszom,es csak kesobb lattam mikor ujra bejelentkeztem a telojan hogy meg volt jegyeztetve. Kitoroltem,de nemtudtam hogy o vissza-e tudja valahogy allitani,ezert kerdeztem,csak ezt nem tartottam fontosank hogy leirjam:) egyebkent azota osszevesztunk,es pont azt nem szeretnem hogy o kemkedjen utanam:D
2018. jan. 2. 01:48
 3/3 A kérdező kommentje:
Mellesleg koszonom a valaszt, mar megnyugodtam:D
2018. jan. 2. 01:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!