Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » File típusú file-t hogyan...

File típusú file-t hogyan lehet megnyitni, ha . Rar van benne tárolva?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy mennyire lesz érthető, amit leírok, mert nagyrészt magam sem értem, ilyet még nem láttam azelőtt :)


Torrenttel töltöttem le fileokat, amelyek neve számokból és betűkből áll, pl. így: 6cbb93a2a5b2edccd87b4e70a6a59fcd. Megvizsgáltam a fileokat, nem vírusok. Az intézőmben a tulajdonságoknál nem jelenik meg kiterjesztés, csak az, hogy Fájltípus: Fájl.


Számomra ez nagyon új és érdekes. Gondoltam kipróbálok néhány alkalmazást, hátha valamelyikkel meg lehet nyitni. Pl. Adobe Acrobat Readerrel meg tudtam nyitni néhányat, itt mentés máskénttel már meg is volt a .pdf fileom. A másik típus a .djvu, amit szintén ugyanezzel a módszerrel meg tudtam nyitni.


A fileokat megvizsgáltam Smart File Advisorral is, ez alapján kiderült, hogy van .rar és .zip kiterjesztésű file-t "tartalmazó" file-om, amit sehogyan sem tudok megnyitni. Van arra lehetőség, hogy e kettő típust is valahogyan megnyissam?


Meg tudnátok mondani, hogy mi lehet ez és miként kell ez esetben eljárni?


:-) előre is köszönöm a válaszokat :-)


2018. jan. 2. 06:46
 1/3 A kérdező kommentje:

Rájöttem valamire, amit Ti már biztosan rég tudtok :-)


egyszerűen fogtam a filet, átneveztem úgy, hogy utána írtam: .rar. Ezután ki tudtam tömöríteni és kész.

2018. jan. 2. 10:16
 2/3 anonim ***** válasza:
Máskor ha ilyen fájl van akkor inkább a [link] használatával tedd és ne csak azzal a smart file advisorral.
2018. jan. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!!!
2018. jan. 2. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!